Anne Yatağına Bitişik Beşik

Anne yatağına monteli beşik, yatağa bitişik beşik modelleri, anne yatağı yanı beşik modelleri, yeni ve modern tasarımları ve fiyatları….

Anne Yatağına Bitişik Beşik

Doğdukları ilk altı ay bebekler annelerine aşırı ihtiyaç duyarlar. Dış dünyaya adapte olabilmeleri annelerin yoğun uğraşları sayesinde olur. Sık sık acıkmalarından dolayı ağlamalar, gaz sancıları ve altını pislettiğinde kendisinin duyduğu rahatsızlıktan oluşan huzursuzluk ve en önemlisi anneye karşı duyulan sevgi ve muhtaçlık duygularıdır. Yeni anne olanlarda bu aylarda bebeklerini yalnız bırakmak istemezler. Hep gözleri üzerindedir.

Beşikler her ne kadar ebeveyn yatağının yanında dursa da; parmaklıklı ve yüksek olması, anne elinin bebeğine ulaşması için çeşitli akrobatik hareketler yapmasına fakat yine de yılmayıp, omuz tutulması ve çeşitli yaralanmalara da göğüs gererek bu zorlu parkurda sonuca ulaşır. Özellikle her seferinde yüksek konumlandırılmış beşik için ayağa kalkıp, uzaktaki veya yakındakine varmak ise eziyet haline gelir. Çoğu zaman bu engelleri aşmak veya ortadan kaldırmak için bebek ebeveyn yatağına alınır. Yatakta bebeğinize yakın olmak güzel olsa da ve ihtiyaçlarınıza hemen cevap verebilseniz de, bazı sakıncaları vardır. Bebek sizinle yatmaya alıştıktan sonra artık ayrılmak onun için çok zor olur. Aylar geçtikçe, büyünce, serbest ve rahatça ettikçe aynı yatakta yatmak eziyet haline gelir. Çocuk artık anne olmadan uyuyamaz. Sürekli temas etmek ister. Anneyi de uykusuz geceler bekler.

Anne Yatağına Monte Beşikler

Bebeklerin daha çok küçükken böyle alışkanlıklar kazanmaması ve ailenin huzuru için üretilen yatağa bitişik beşikler ailelerin imdadına yetişiyor. Birlikte uyumanın keyfini çıkarırken aynı zamanda herkes kendi yatağında oluyor. Hem de ara da hiçbir engel olmadan… Beşik yüksekliğini kendi yatağınızın seviyesini ayarlayabilir aynı zamanda hareket etmemesi yatağınıza monte  ederek kazalara yol açılmamasını sağlayabilirsiniz. İstenildiği zaman yan tarafındaki parmaklıklar yerine sabitlenerek yine ayrı yatak pozisyonuna getirilebilinir. Çok çeşitli ebatlarda imal edilir. Genellikle bebek 6 aylık oluncaya kadar yatabilecek büyüklüktedir.

Anne Yatağına Bitişik Beşik Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git