Amerikan Evleri Modelleri

Amerikan evleri,  Türkiye’de Amerikan evleri,  çelik evler, şık ve modern tasarımları, Amerikan evleri projeleri ve fiyatları ve görseller…

Amerikan Ev Modelleri ve Fiyatları

Şık ve modern tasarımları ile günümüzde bir çok kişi tarafından çok beğenilen çelik yapılar arasında Amerikan evleri bulunmaktadır. Bu tasarımlar herkes tarafından sevilen şık ve modern tasarımlar arasında yer almaktadır.

İki katlı olarak tasarlanmış olan bu evler hem gösterişli olup hemde çok kullanışlı yapılardır. Bu evlere ait olarak garaj ve aynı zamandan evlerin alt kısımlarında sığınak yada bodrum katı da yapılmaktadır. Bodrum katlarında tamir malzemeleri,  kullanılmayan eşyaları saklamak için kullanılmaktadır. Amerikan evleri mutfakları geniş ve büyük mutfaklara sahip evler olarak da bilinmektedir. Bu evler şehir içlerinde çok tercih edilmemekte olup şehir dışlarında daha çok tercih edilmektedir. Amerikan evi projeleri yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi tasarlanmakta, bunun dışında farklı tasarımları ve modelleri de bulunmaktadır. İsterseniz mevcut tasarımları tercih edebilir yada kendinize özgü yeni tasarımlarda oluşturabilirsiniz.

Bahçeli Amerikan evleri çevresinde çit yada tel uygulamalar tercih edilmektedir. Bahçe kısımlarında çim ve ağaçlandırma yaparak yaşam alanlarınızı daha güzel hale getirebilirsiniz. Amerikan prefabrik evlerde bulunmaktadır. Amerikan ev fiyatları evlerin metre karesine göre değişmektedir. Güzel bir Amerikan tarzı eve sahip olmak için 250.000 Tl ile 750.000 Tl arasında bütçeye sahip olmanız gerekmektedir.

Amerikan Ev Modelleri Görselleri

Amerikan Evler

Amerikan Evler

Amerikan Evleri

Amerikan Evleri

Amerikan Ev Modelleri

Amerikan Ev Modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git