Amazon Yeşili Duvar Boyası

Yeşil renginin tonları arasında bulunan Amazon yeşili rengi ile sıra dışı dekorasyon fikirleri ve bu boya kullanılan ev görselleri…

Amazon Yeşili Dekorasyon Fikirleri

Açık renk olan bu boya evlerde her oda da gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Açık renk olduğu için güneş ışığı sorunu olan evlerde daha çok tercih edilmektedir. Karanlık odalarda gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Bir çok mobilya ve ev eşyası ile uyumlu bir renktir.

Evlerde açık renklerden hoşlanıyorsanız bu rengi tercih edebilirsiniz. Amazon yeşili rengi evlerde rahatlatıcı etkisi ve doğayı anımsatması ile tercih görmektedir. Bu rengi salon dekorasyonlarında mavi renk ile birlikte kullanarak hoş bir uyum sağlayabilirsiniz. Her iki renkte insana doğayı hatırlatmaktadır.

Bu rengin evlerde nasıl bir etki oluşturduğu ile ilgili olarak bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek bu renk hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Sitemizin mail adresi üzerinden ev dekorasyonlarında bu rengi kullananlar evlerinin resimlerini ulaştırarak, bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirler.

Amazon Yeşili Duvar Boyası Foto Galerisi

Amozon Yeşili Rengi

Amazon Yeşili Rengi

Bu renk açık bir renk olup mat tonları da bulunmaktadır. Ev ve iş yeri dekorasyonlarında mat tonları daha çok tercih edilmektedir. Şık ve estetik bir görünüm için yatak odası, salon ve genç odalarında mat tonlarını tercih edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git