Alfemo Tv Ünitesi Modelleri

Evlerine tv ünitesi almayı düşünen kişiler Alfemo Mobilya Tv ünitesi tasarımlarını incelemeden karar vermemesini gerekiyor. Şık ve estetik tasarımları ile çok tercih edilmektedir..

Alfemo Tv Sehpa Modelleri 

Evlerde salon ve misafir odalarında tv izleme alışkanlıklarına değişik bir tasarımla katkıda bulunan tv ünitesi modelleri son yıllarda en çok tercih edilen ve satın alınan ev dekorasyon tasarımları arasında yer almaktadır.

Şık ve estetik görünümleri ile kullanıldıkları mekanlara ayrı bir hava katmakta olan bu modeller bir tv sehpasının sunmuş olduğu şeylerden çok daha fazlasını sunmaktadır. Hoş bir görünüm sunmakta olan bu modeller aynı zamanda süs eşyaları, mumluk, resimler koyularak da süslenmekte olup çok tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Kitaplık olarak da kullanılmakta olup evlerde dağınık olan görünümün aksini modern ve şık bir görünüm katmaktadır. Kitaplık modelleri beraber kullanılabileceği gibi aynı zaman da ayrı olarak da kullanılmaktadır.

Alfemo tv ünitesi fiyatları 1500 Tl ile 3000 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Peşin alımlarda indirim yapılmakta olup isterseniz 9 ile 12 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

En çok tercih edilen ve modern tasarımlarından oluşan bir foto galeri hazırladık. Siz<de bu tasarımları inceleyerek ürünler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz…

Alfemo Tv Ünitesi Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git