Alfemo Köşe Takımı

admin

Alfemo Koltuk Takımı-2

Evlerde çok tercih edilmekte olan Alfemo köşe takımları ile şık ve modern görünüme sahip bir eve sahip olabilirsiniz…

Alfemo Köşe Takımları ve Fiyatları

Alfemo köşe koltuklar ev hanımları tarafından özellikle salon ve misafir odası dekorasyonların da çok tercih edilmekte olup farklı renk ve tasarımları ile şık ve modern görünüme sahip bir ev dekorasyonu oluşturabilirsiniz.  Alfemo koltuk tasarımları dayanıklı ve kaliteli olmasının yanında farklı renk seçenekleri ile bayanlardan tam not almış bir marka olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda açılıp kapanabilir özelliği ile yatak olarak da kullanılması nedeni ile çok tercih edilmektedir.

Köşe takımlarında aranan bu özelliklerin yanında diğer dikkat edilmesi gereken noktalar arasında açılıp-kapanabilir mekanizmaların kaliteli ve dayanıklı olması çok önemlidir. Sık kullanımlarda çabuk bozulmayacak sistemlerin tercih edilmiş olmasına dikkat etmek gerekiyor.

Alfemo köşe takımları fiyatları 2500 Tl ile 5000 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralığında satışa sunulmakta olup kredi kartına taksit imkanları ile 12 ay vadeli ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda diğer vadeli ödeme seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Evlerde en çok tercih edilen modelleri arasında; Zegnum Corner Modeli, Dumont Corner Modeli, Florida Corner Modeli, Lengo Coner Modeli ev tasarımlarında çok kullanılmakta olup, evlere şık ve estetik bir görünüm katan modelleri arasında bulunmaktadır

Alfemo köşe takımlarından oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu galeriyi incelemeden köşe koltuk takımı almaya karar vermeyin.

Alfemo köşe koltuk takımları hakkında hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Alfemo Köşe Takımı Görselleri

 

Yorum yapın