Alfemo Baza Modelleri  

Alfemo baza modelleri kendine özgü şık ve estetik tasarımları ile yatak odası dekorasyonları arasında evlerimizde yerini almaya devam ediyor…

Alfemo Baza Modelleri ve Fiyatları

Özgün ve şık tasarımları bulunan Alfemo Mobilya yatak odalarında kullanmış olduğumuz çift kişilik baza modelleri ve Alfemo mobilya tek kişilik baza modelleri ile de genç odalarında çok tercih edilmektedir.

Alfemo çift kişilik bazalar yeni evlenecek olan kişiler tarafından çok beğenilmekte olan şık ve estetik tasarımları bulunmaktadır. Bu tasarımlar Alfemo baza başlık modelleri ile birlikte kullanılmış olduğunda ortaya modern bir yatak odası tasarımı  çıkmaktadır.

Baza alırken dikkat etmeniz gereken noktalar arasında koy açılıp kapanan modelleri tercih etmelisiniz. Belinizi zorlamadan açılmalı ve açıldığında da kilitleme sistemi olan bazaları tercih etmelisiniz.  Sandıklı baza modelleri ev hanımları tarafından çok tercih edilmekte olan modeller arasında yer almakta olup, içlerinin kullanışlı olması nedeni ile evlerde bulunan bir çok malzemeyi içerisinde saklama imkanı sunmaktadır.

Alfemo baza fiyatları, Alfemo tek kişilik baza fiyatları 250 Tl ile 750 Tl arasında satışa sunulmkata olup, Alfemo çift kişilik baza fiyatları 750 Tl ile 1500 Tl arasında satılmaktadır.

En çok tercih edilen Alfemo baza tasarımlarından oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu modelleri inceleyebilirsiniz.

Alfemo baza modelleri hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git