Aldora Tv Üniteleri

Salon ve misafir odaların da çok tercih edilmekte olan Aldora tv üniteleri şık ve modern tasarımları ile evlerimizi süslemeye devam ediyor…

Aldora Tv Sehpaları

Aldora mobilya ürünleri arasında ön plana çıkmakta olan tv üniteleri modern ve şık tasarımları ile evlerimiz de salon ve misafir odalarını süslemeye ve modern tarzda bir görünüm vermeye devam etmektedir.  Modern bir görünüm veren bu tv üniteleri evlere ayrı bir hava katmakta ve kullanıldıkları odasının havasını değiştirmektedir. Evlerde daha çok modern mobilya tasarımları ile uygun tasarıları bulunmaktadır. Aldora tv sehpaları renkleri arasında en çok tercih edilen renkler arasında beyaz tv ünitesi modelleri evlerde çok tercih edilen modelidir.

Özellikle büyük evlerde çok tercih edilen gösterişli tv üniteleri bulundukları ortama modern bir görünüm katmanın yanın da evlerde Tv lerin yanında bulunan dağınık ve düzensiz görünüme de son vermiş olacaksınız. Çekmecelerini kullanarak bir çok elektronik eşyayı saklama imkanı bulacaksınız. Raflarına çeşitli süs eşyaları ve resim çerçeveleri koyarak süsleme imkanına sahip olacaksınız.

Aldora tv ünitesi fiyatları 1500 tl ile 2500 tl arasında değişen fiyat aralığında satışa sunulmaktadır. Kredi kartına taksit ve vadeli ödeme seçeneklerinden yararlanarak bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Aldora tv ünitesi  modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık.Sizde bu modelleri tercih ederek evinize en uygun tasarımları tercih edebilirsiniz.

Aldora tv sehpaları tasarımları hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

Aldora Tv Ünitesi Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git