Alçı Kemer Modelleri

Evlerde salon, sütun ve antre ve mutfak kapılarının girişinde kullanılan alçı kemer modelleri ile evleriniz daha modern ve şık bir estetik yakalayabilirsiniz…

Alçı Kemer Modelleri ve Fiyatları

Alçı kemer modelleri son zamanlarda evlerde ve salonlarda çok tercih edilmeye başladı. Özellikle küçük evlerde kapıların kaplamış olduğu alanları kullanmak hemde şık bir görünüm elde etmek için bu uygulamalar kullanılmaya başlandır.

Bu modellerle kapıların kaplamış olduğu alanları daha efektif kullanabilir,  evinize daha güzel bir görünüm kazandırabilir ve evinize şık ve modern bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Alçı kemer modeli tercihi yaparak bu uygulamayı yapan kişilere yaptırabilirsiniz. Alçı kemer fiyatları metre üzerinden hesaplanmakta olup metresi malzeme + işçilik 6 Tl den 12 Tl  arasında değişmektedir. Ayrıca desenli ve motifli modellerde işçilik arttığı için fiyatta artmaktadır. Fiyatları etkileyen diğer bir şey kartonpiyer yada stopiyer malzemeye bağlı olarak değişmektedir. Stopiyer alçı görünümünde olup köpük malzemeden oluşmaktadır. Bu ürünlerin fiyatı alçı olandan daha uygundur.

Alçı kemer kalıp fiyatları diğer ürüne göre daha pahalı olması kalıpların size özel olduğu ve işçilik diğerine göre daha fazla olduğundan kaynaklanmaktadır

Alçı kemer modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık sizde bu ürünleri inceleyerek uygulama yapacağınız yere en uygun modelleri seçebilirsiniz. Alçı kemer uygulaması hakkında görüş ve önerilerini yorum kısmından bizler ve diğer okurlarımıza paylaşabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git