Akrilik Mutfak Tezgahı Modelleri

Akrilik mutfak tezgahları, yeni ve şık tasarımları, akrilik mutfak tezgahları özellikleri, akrilik mutfak tezgahı tasarımları ve akrilik mutfak tezgahı nedir, renkleri ve ürün görselleri…

Akrilik Mutfak Tezgahı Modelleri

Çeşitli kimyasal işlemlerle üretilen akrilik, günümüzde endüstrinin bulunduğu hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. Akrilik içine katılan reçine ve mineral ile mutfak ve banyolarda kullanılan tezgahlar, duş tekneleri üretilir. Kesinlikle sağlığa zararı yoktur. Akriliğin şeffaf olması, tezgah imalat aşamasında, karışımların içine katılacak özel boyalar sayesinde sayısız renk seçeneği sunma olanağı sağlar. hangi rengi seçerseniz seçin tezgah üretildikten sonra ışığı yarı geçirgen olarak iletmeye devam eder. Parlak yüzden yansıyan ışıklar ortama ferahlık verir. Açık renk seçeneklerinde ise daha çok farkı görürsünüz. İşlenebilirliği kolay olması bakımından, mimari açıdan girintili çıkıntılı olan mutfaklarda tercih edilir. Aynı malzemeden kesintisiz olarak yapılacak evyeler de dekorasyon açısından bütünlük sağlarken kenarlardan silikonların eskimesine bağlı sızacak suların önüne geçer. Ayrıca evye alımı için ekstra ödemeniz ve dolaşmanız gerekmez. Birleşim yerlerini belli etmemesi, yekpare bir yüzey görünümü verir. Farklı kalınlıklarda olabileceği gibi, köşe dönüşlerine ve tezgaha verilebilecek çeşitli modeller sayesinde birçok şekilde karşınıza çıkabilir. Lake, metal, cam, ahşap olan mutfak mobilyaları ile her türlü uyumu yakalar.

Akrilik Mutfak Tezgahı Özellikleri

Gözeneksiz yapısı hijyen sağlayarak bakteri oluşumunun önüne geçer. Limon gibi mermer ve granitte iz bırakan, asidite özelliği olan yiyecekler ya da temizlemek için kullandığınız kimyasallardan etkilenmez. Hatta yapısının tamamen pürüzsüz olması nedeniyle lekeler yüzeyde kalacağından su ile temizleyip kurulamanız bile yeterlidir. Çok ağır bir şeyin üzerine düşmesi ya da devrilmesinden dolayı her tip tezgahta görülebilen kırıklar ve çatlaklar oluşabilir. Isıyla şekil alabilen akrilik tezgahlara, çatlak ve kırık onarımı bu sayede yapılabilir. İlk günkü görünümünden hiçbir şey kaybetmez.

Akrilik Mutfak Tezgahı Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git