Ahşap Merdiven Modelleri

Ahşap Merdiven Modelleri, evlerde en çok tercih edilen şık ve modern tasarım ahşap iç merdiven tasarımları, ürün görselleri ve ürünler hakkında bilgi…..

Ahşap İç Merdiven Modelleri

Ahşap merdivenler evlerde ne çok tercih edilen  merdiven modelleri arasında yer almakta olup, sağlıklı olması nedeni ile tercih nedenidir. Dubleks yada tripleks tarzı evlerde ahşap modeller çok şık ve modern bir görünüm vermektedir. Kullanıldıkları alanlara farklı bir görünüm sunmaktadır.

Ahşap dik merdiven modelleri genelde küçük olan evlerde daha çok tercih edilmekte olup evin kullanım alanına göre tercih edilmektedir. Büyük ve geniş olan evlerde ahşap dönen merdivenler çok güzel görünmekte olup bu merdivenler yaşlı ve çocukların bulunduğu evlerde tercih edilmektedir.

Ahşap Merdiven Tasarımları

Ahşap Merdiven Tasarımları

Ahşap merdiven korkulukları ile birlikte genelde tercih edilmekte olup renk olarak farklı renklere boyandığı gibi genelde ahşap kendi rengi ile yada kahve tonları ile boyanarak karşımıza çıkmaktadır. Çocukların olduğu evlerde bu merdiven korkuluklarının dar olması çok önemlidir.

Ahşap Merdiven Modelleri

Ahşap Merdiven Modelleri

Ahşap basamaklar ve korkuluklar ile çok güzel bir uyum sağlamaktadır. Yerlerde kullanılan parke ve laminat ile uyumlu renkler kullanıldığında çok hoş ve estetik görünmektedir.

Ahşap Merdiven Modelleri

Ahşap Merdiven Modelleri

Evlerde ve ofislerde  25 ile 40 yaş arası genç bayanların en çok tercih etmiş olduğu ahşap ev içi merdiven modellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek evinize ve ofisinize en uygun ve şık modelleri tercih edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git