Ahşap Halı Modelleri

Ahşap Halı Modelleri

Ev dekorasyonunda farklı bir hava katmak isteyen kişilerin tercihleri arasında yer almaktadır. Ahşap olmasına rağmen yumuşak ve katlanabilir bir yapıya sahiptir. Ahşap halı denildiği zaman ilk akıla gelen katlanmayan ve sert olan halılar akıla gelmektedir. Bunun tam tersine bu halılar katlanabilir ve şık görünüme sahip tasarımlardır. Ahşap halılar ahşap ve tekstil ürünleri bir arada kullanılarak üretilmiş olan tasarımları da bulunmaktadır.

  Mutfak, salon ve çocuk odaları ya da evin diğer bölümlerinde kullanılıp tercih edilen  sıklıkla kullanılan ahşap halı çeşitleri değişiklik arayanlar için özellikle öneriliyor. Farklı ve değişim arayışındaysanız kabartma desenli ve ahşap halıları evinize rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çiçek modelleri, taş modelleri ve akvaryum modelleri ile en çok tercih edilen halılar arasında. Değişik tarzıyla ahşap halı modelleri özellikle sade dekore edilmiş evinize renk katabilir. Sadece tek bir halıyı odanızda değiştirip tamamen farklı değişik bir görünüme sahip olabilirsiniz bu halıyla.

 Son dönemlerde dekorasyon fikirleri arasında yer alıp moda haline gelen 3 boyutlu nesneler halılarda da son derece şık duruyor. Evinize değişiklik katmak için uygulayacağınız yeni tarzlar, evinizde değişim ve yeniliğin öncüsü olmalıdır. Bu da tartışmasız 3 boyutlu halı ürünlerinden geçiyor. Yalnız şunun unutulmaması gerekir. Ahşap halı modelleri tercih edilecek ise eviniz mümkün olabildiği kadar sade olmalı. Aksi takdir de odanızın görünümü şıklıktan oldukça uzak yorucu bir hava katacaktır. Bu durum neticesinde evde ki hava tamamen negatif olarak etkilenir. 3 boyutlu halı konusunda karar veremiyorsanız ise, kararsız kaldıysanız mağazalardan ya da online web adreslerinden göz atarak sezonun en son trend halılarına bakarak fikir sahibi olabilirsiniz. Hem bütçenizi zorlamayın, hem de evinizde küçük çaplı bir yenilik katın. Bu kadar basit bir yolla üstelik.

Ahşap halı fiyatları normal halılara göre biraz daha pahalı olan modelleri bulunmaktadır. Ahşap halı fiyatları halının metre karesine göre belirlenmektedir. Ahşap halı tasarımlarından oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Ahşap Halı Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Sefıka dedi ki:

    Ahşap halıları çok beğendim. Fakat hiç bir internet sitesinde bulamadım. Nereden bulabilirim ?

  2. Gülru dedi ki:

    Ahşap halı ve fiyatlarınıza nasıl ulaşabilirim?

Sayfa başına git