Ahşap Ev Modelleri

Ahşap ev modelleri, modern ve şık tasarımları, ahşap prefabrik evler, ahşap ev yapımı, ahşap ev modelleri ve planları, kütük evler…

Ahşap Ev Modelleri ve Fiyatları

Ahşap evler eski zamanlarda çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Günümüz dünyası şehirler ve toplu konutlar ve yeteri kadar alan bulunmaması nedeni ile çok katlı evlere geçiş yapılmıştır. Ahşap evler herkes tarafından çok beğenilen ve güzel tasarımlar arasında yer almaktadır. Ahşap evler sağlıklı mı ve dayanıklı mı ? bu herkes tarafından merak edilen konular arasında yer almaktadır.

Ahşap yapılar depreme en dayanıklı ve insan sağlığına en az etkisi olan yapılar arasında yer almaktadır. Yaşamış olduğumuz bölge ve ülkemiz deprem kuşağında bulunmaktadır. Günümüzde halen 500 yakın zamandır yıkılmadan ve bozulmadan ayakta kalan yapılar bulunmaktadır. Bu da ahşap ev ve ahşap yapıların deprem ve doğal afetlere karşı dayanıklılığının bir göstergesidir.

Ahşap evlerde bir çok cins ağaç kullanılmaktadır. Ülkemizde en yaygın olarak kullanılan ağaçlar arasında Çam, Sedir, Meşe ve Ladin ağaçları çok tercih edilmektedir. Ahşap evlerin yapımı uzmanlık isteyen ve özel hesaplamaları bulunan evlerdir. Özel olarak yapılan planları bulunmaktadır.

Ahşap ev fiyatları metre kare olarak hesaplanmaktadır. Ahşap ev metre kare fiyatları il ve bölgelere göre değişmekte olup 600 Tl ‘den başlayan metre kare fiyatları bulunmaktadır.

Ahşap evler günümüzde daha çok dağ evi, bahçe evi olarak tercih edilmekte olup son yıllarda lüks ve modern villalar olarak da karşımıza çıkmaktadır.

Ahşap ve kütük evler hakkında fikir sahibi olmanız için en çok tercih edilen ve modern ahşap evlerden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Galeriyi inceleyerek ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Ahşap Ev  Görselleri

Ahşap Ev

Ahşap Ev

Ahşap Villa

Ahşap Villa

Kütük Ev

Kütük Ev

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git