Ahşap Duvar Rafı

Ahşap duvar rafı, duvar rafı modelleri, salon rafları, dekoratif duvar rafları şık ve modern tasarımları ve fiyatları….

Ahşap Duvar Rafı

Evin odalarını düzenlerken bazen kitapları koymak bazense çeşitli eşyaları yerleştirerek düzgün durmalarını sağlamak üzere raflardan yardım alınmaktadır. Farklı formlarda üretilerek müşterilerin beğenisine sunulan rafların bir seçeneği de ahşap duvar rafı olmaktadır. Evin bölümleri de o odanın özelliğine uygun olarak dekore edilmekte, tercihen raflar yerleştirilmektedir. Beyaz ve açık renklerle dekorasyonu tamamlanmış bir salonda ahşap duvar rafı oldukça güzel bir görünüm sunmaktadır. Ahşap raf modelleri muhtelif şekillerde kullanılabilmektedir. Örneğin istenirse bir raf ünitesi şeklinde istenirse de bağımsız tek bir raf olarak yer verilebilir. Bazı evlerin çatı katı bulunmakta ve doğal haliyle bir güzel bir duruşu olan bu alanlar ahşap duvar rafı modelleri ile kullanışlı bir hale getirilebilir.

Ahşap Duvar Rafı Modelleri

Ahşap Duvar Rafı Modelleri

Ahşap Duvar Rafı Modelleri

Kutu şeklinde tasarlanmış ahşap raf modelleri de yine estetik bir fark oluşturmak için alternatiflerden bir tanesidir. Ev veya ofislerin dekorasyonu esnasında hem görselliğe katkı yapan hem de işlevsel yönü bulunan raflar tercih edilebilmektedir. Birçok çeşit ve renk seçeneğini barındıran dekoratif raflar ortama da farklı bir hava kazandırmaktadır. Günümüzde birçok eşyada olduğu gibi dekoratif raflarında alternatiflerinin bulunması çocuk odasından banyoya muhtelif ortamlarda kullanılmasına imkân tanımaktadır. Dekoratif raflar duvara monte edilebilmesinin yanı sıra dolap içi raf seçenekleri şeklinde de değerlendirilebilmektedir. Bazen mekanda tek bir raf bazense birkaç rafın bir araya getirilmesi ile değişik şekillerde kullanılması da mümkündür.

Ahşap Duvar Rafı Modelleri

Ahşap Duvar Rafı Modelleri

Ahşap Duvar Rafı Yapımı

Ahşap duvar rafı yapımı çok öyle tahmin etmiş olduğunuz kadar zor değildir. Yapmayı planladığınız yada düşündüğünüz raf ölçülerinde ahşap kesilmesi, boya ve cila işlemlerinden sonra duvara yada kullanmayı düşündüğünüz alana sabitlenmesi yada yapıştırılması yeterli olacaktır.

Ahşap duvar rafı fiyatları 50 Tl den başlamakta olan fiyat aralıklarında e-ticaret siteleri ayda internet üzerinden satış yapan firmalardan temin edebilirsiniz yada daha az ödeyerek ahşap alarak evde kendi imkanlarınızla sahip olabilirsiniz.

Ahşap Duvar Rafı Modelleri

Ahşap Duvar Rafı Modelleri

Evlerde ve ofislerde en çok tercih edilen şık ve modern görünümlü ahşap raflardan oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek evinize en uygun olan şık ve modern tasarım rafları tercih edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git