Ahşap Banyolar

Ahşap banyolar, ahşap kaplama banyo dekorasyonları, ahşap banyo rafları ve dolapları, ahşap banyo, ahşap banyo paspası ile şık ve modern görünümlü banyolar…

Ahşap Banyolar

Banyolarda ahşap kullanımı eski zamanlarda oldukça azken günümüzde suya dayanıklı ahşapların kullanımıyla dekore edilen banyolar ahşabın şıklığıyla sizleri buluşturmaktadır. Ahşap banyolar o vazgeçilmez ve güzel dokusuyla son zamanların vazgeçilmezleri arasındadır. Duvar döşemelerinden tutun yer döşemelerine hatta kullanılan mobilyalara bile ahşabı yansıtmanız sizin oluşturmak istediğiniz şık, modern,  estetik banyoya kavuşmanıza yardımcı olur. Değişik bir tasarımı kullanmak isterseniz boydan boya ahşap döşeli sauna odasını andıran ahşap kullanımı oldukça ilginçtir. Aralıklı olarak yerleştirilen ahşap dolaplarda şıklığıyla dikkatleri üzerine çeken görüntülere imza atar. Sade bir banyo içerisinde tek bir duvara uygulayacağınız ahşap döşeme banyoya girildiği andan itibaren farklı bir havayla sizleri baş başa bırakabilir.

Küvet kısmının tamamen ya da sadece küvetin yanında bulunan tek duvarın suya dayanıklı ahşapla döşenmesi de oldukça farklı ve şık bir görüntüye kavuşmasını sağlar. Ahşap banyolar içinde lavabo tezgâhının da ahşaptan seçilip yerleştirilmesi güzel bir dekorasyon örneği olarak gösterilebilir. Banyoda mermer lavabo tezgâhı seçilmesi ayrı bir hava katarken mermerle ahşabın birleşerek oldukça farklı ve hoş bir birlikteliğe imza atması güzel bir seçimi sizlerle buluşturabilir. Bu seçim modern bir görüntüye de sahip banyonuz olmasını sağlar. Geniş olan banyoda kullanacağınız jakuzinin kenarında da ahşap kullanmak çok güzel bir dekorasyon olarak görülmektedir. Banyo içerisinde tamamen ahşap kullanılması da başta kötü bir fikir gibi görünse de oldukça hoş bir tasarım sağlar.

En güzel ve  modern ahşap banyo dekorasyonların dan oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek evinize uygun olan şık ve modern tasarımları tercih edebilirsiniz.

Ahşap Banyo Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git