Ada Mutfak Modelleri

Ada mutfak tasarımları, modern ve şık modelleri, küçük ve büyük mutfaklara uygun ada mutfak modelleri, 2017 yılı için özel olarak üretilmiş ada mutfaklar…

Ada Mutfak Modelleri ve Fiyatları

Mutfaklar evlerin en özel ve en güzel alanlarından biridir. Bunun bilincinde olan mutfak dolabı üreticileri son zamanlarda ada mutfak modelleri ile evlerde yaşanılası alanlar hazırlıyor. Özellikle geniş mutfaklara sahip olanlar için hazırlanan ada mutfaklar orta kısımda yemek yemeye ya da yemek hazırlamaya elverişli bir alanın inşa edilmesi ile oluşturulabiliyor. Modern ada mutfakların yanı sıra country tarzını yansıtan mutfaklarda hazırlanabiliyor. Ada mutfaklar dekorasyonda harika bir görüntü sunarken kullanım açısından da pek çok avantajı beraberinde getiriyor.

  • Ada mutfak modelleri mutfağınızda oturup muhabbet edebileceğiniz alanların oluşmasına yardımcı oluyor. Yuvarlak ya da dikdörtgen bir masa etrafında toplanmış olmayı simgeleyen bu mutfaklar aynı zamanda birlikte yemek yemek isteyenler içinde ideal.
  • Küçük mutfaklarda da uygulanabilen ada mutfak tasarımları ufak tezgahlara ek olarak yeni bir tezgahın bulunmasını sağladığı için mutfağı rahat bir şekilde kullanmaya da yardımcı oluyor.
  • Mutfağınıza alacağınız köşe takımı ya da masa sandalye takımı yerine ada mutfak modeli ile mutfağınız ile  yüksek uyumlu bir alan hazırlayabilirsiniz.
  • Ada mutfak tasarımları ile mutfağınızı hem bir misafirhane hem de mutfak olmak üzere iki farklı işlevde de kullanabilirsiniz.
  • Mutfak eşyalarınızın fazla olmasından yakınıyorsanız ve saklama alanları arıyorsanız ada mutfaklarda orta kısımda bulunan yapılar sayesinde aradığınız alana kavuşabilirsiniz.
  • Ada mutfağınızın yarısını dolap ve saklama alanları ile diğer yarısını ise masa şeklinde kullanabilirsiniz.

Ada mutfak modelleri kullanışlı mı diye bir çok merak edenler vardır. Bu mutfak modelleri özellikle büyük bir mutfağa sahipseniz çok kullanışlı ve modern bir görünüm sunmaktadır. Yurt dışında özellikle Avrupa ülkelerinde en çok tercih edilen mutfak modelleri arasında yer almaktadır.

Ada mutfak modülü küçük mutfaklar için tasarlanmış modelleri de bulunmaktadır. Mutfağınız küçük fakat bu modülü mutlaka mutfaklarında yer vermek isteyenler küçük ve modern ada mutfak modelleri tercih etmelidir.

Ada mutfak fiyatları 750 Tl ile 5000 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Ürünleri ve ada mutfak modüllerini e-ticaret siteleri yolu ile temin edebilirsiniz.

En çok tercih edilen şık ve modern ada mutfak modellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu tasarımları inceleyerek evinize ve mutfağınıza en uygun olan modülü tercih edebilirsiniz.

Ada Mutfak Ürün Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git