Açık Leylak Rengi

Evlerde genellikle genç odalarında tercih edilmekte olan açık leylak rengi boya evlere hoş ve modern bir görünüm vermektedir…

Açık Leylak Rengi

Açık leylak rengi ve koyu leylak rengi olarak evlerde iç mekanlarda tercih edilmektedir. Açık bir renk olması nedeni ile özellikle genç ve çocuk odalarında çok tercih edilmekte olan bir boya rengidir. Genç odalarında özellikle tercih edilmesinin sebebi canlı bir renk olmasından ve odalarda bulunan diğer aksesuarı ön plana taşıyan bir renk olmasından kaynaklanmaktadır.

Bu renk özellikle erkek çocuk odalarına uygulandığında daha hoş bir görünüm elde edilecektir. Kız çocuklarından bu rengi seven ve uygulamak isteyenler ise koyu leylak rengi daha uygun olacaktır. Evlerde güneş ve aydınlatma sorunu yaşayan kişiler tarafından tercih edilmekte olan farklı bir renktir.

Açık leylak boya rengi ile ilgili hazırlamış olduğum foto galeri incelemenizde yarar var. Evlerinde bu rengi tercih edenler yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımıza bilgilerini aktarabilirler…

Leylak Rengi

Leylak Rengi

Açık leylak rengi nedir diye bunu ilk defa duyanlar için parlak mavi renk diyebiliriz. Açık leylak 4035 kodu ile renk kartelasında kodu bulunmakta olup açık leylak Filli, Polisan açık leylak ve Marshall açık leylak renklerini evlerinizde tercih edebilirsiniz.

Leylak Rengi Banyo

Leylak Rengi Banyo

Açık leylak rengi ile boyanmış olan bir banyo dekorasyonunu görmektesiniz. Evlerde genelde kör cephelerde bulunan ve ışık almayan banyoya ne kadar aydınlık ve hoş bir görünüm sunduğunu görüyorsunuz.

Leylak Rengi Çocuk Odası

Leylak Rengi Çocuk Odası

Çocuk odalarında aydınlık olması, dinlendirici olması,açık renk olması ve bir çok çocuk odası takımı ile uyumlu olması nedeni ile çok tercih edilmekte olan bir renktir.

Leylak Rengi Genç Kız Odası

Leylak Rengi Genç Kız Odası

Genç kız odası boya rengi olarak en çok tercih edilen ve kız çocuklarınında sevdiği renkler arasında yer almaktadır. Genç kız odası takımları ile uyumlu bir renktir.

Moda Leylak Rengi Yatak Odası

Moda Leylak Rengi Yatak Odası

Bir çok yatak odası takımı ile uyumlu olan bu renk tonları arasında Moda leylak rengi tonu yatak odalarında tercih edilmektedir. Aydınlık ve ışık dağılımına yardımcı bir renktir.

Salon Leylak Rengi

Salon Leylak Rengi

Misafir odası, salon ve oturma odalarında tercih edildiğinde nasıl bir görünüm ortaya çıkacağı ile ilgili olarak resimdeki görseli inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git