3d Salon Perdeleri

3d salon perdeleri, salonlara şık ve modern bir görünüm kazandıracak olan 3d salon perde modelleri ve tasarımları, 3d salon perdesi görselleri…

3d Salon Perdeleri 

3d perde modelleri son yıllarda evlerde salonlar başta olmak üzere çocuk odaları, banyolar ve oturma odalarında çok tercih edilmektedir. Özellikle genç bayanlar tarafından çok tercih edilmektedir. Salonlarda ve oturma odalarında aynı zamanda 3 boyutlu tül perde modelleri de çok tercih edilmektedir.

Evlerde stor perde sevenler için özel olarak tasarlanmakta olan 3d stor perde tercih ederek evlerinizi istediğiniz gibi şekillendirme imkanları da bulunmaktadır. Çok farklı ve şık tasarımları bulunmaktadır. 3d perde fiyatları perdenin boyutuna bağlı olarak değişmekle birlikte 49 Tl ile 750 Tl arasında çok güzel ve modern görünümlü perdelere sahip olabilirsiniz.

Bu ürünleri e-ticaret siteleri yada büyük yapı marketlerinden temin edebilirsiniz. Perdeleri seçerken evlerde kullanmakta olduğunuz mobilya, duvar renkleri, parke ve halılarla uyumlu renkleri tercih ederek estetik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Sizlere daha iyi fikir vermek için şık ve modern görünümlü perdelerden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde ürünleri inceleyerek perdeler ve evlere katmış olduğu görünümleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git