3D Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar dekorasyonunda en çok tercih edilmekte olan 3d duvar kağıdı modelleri ile evlerinizin duvar dekorasyonunda çığır açarak şık ve modern görünüm elde edebilirsiniz…

3D Duvar Kağıdı Modelleri

3d duvar kaplamaları modern ev dekorasyonunda çok tercih edilmektedir. Evlerde değişim ve çığır açmanın öncüsü olarak kabul edebilirsiniz. Birbirinden şık ve renkli canlı modelleri ile evlere şık ve estetik bir görünüm kazandırabilir ve evlerde sıkılmadan çok keyifli vakit geçirmenize yardımcı olacaktır.

Son teknoloji kullanılarak üretilen bu kağıtlar görünümleri ve renk seçenekleri ile çok hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Evlerde özellikle salon, misafir odaları, mutfak ve çocuk odalarına uygun çok şık modelleri bulunmaktadır.

En çok tercih edilen 3d duvar kağıtları modelleri arasında ; Deniz manzarası, orman yolu, çiçeklerle donatılmış bir bahçe,orman yeri, salıncakta sallanan çocuklar, gökkuşağı görüntüsü, balık tutan bir adam, balık havuzu, yunusların sizi selamlayışı, harika bahar görüntüsü, yağmurlu bir gün, yağmurda ıslanmış bir kedi, taş desenli duvar görünümü, deniz ya da yoldaki parke kaplama taş desenleri en çok tercih edilen ve görünümü çok güzel olan 3d duvar kağıtları arasında yer almaktadır.

En çok tercih edilen 3d duvar kağıtları modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık.  3d duvar kağıtları modelleri hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorum kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

3D Duvar Kağıdı Modelleri Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. HASAN ÇELİK dedi ki:

    Ben bir resim almak istiyorum da şimşek mekkuin resmi sizinle nasıl irtibata gecebilirim ? Konuyla ilgili arar mısınız ?

    1. admin dedi ki:

      Hasan Bey; sitemiz üzerinden ürün satışı yapılmamaktadır. Beğenmiş olduğunuz resim üzerine sağ tık yapın ve Google üzerinde resim ile ara kısmını seçin. Böylece internet üzerinden satış yapmakta olan e-ticaret siteleri üzerinden güvenilir olanlardan alış veriş yapabilirsiniz.

Sayfa başına git