3 Boyutlu Duvar Sticker

3 Boyutlu manzara duvar sticker, pencere stickerları, 3d zemin stickerları ile evlerde ve ofislerde şık ve farklı bir görünüm elde etmek için bu tasarımları tercih edebilirsiniz….

3 Boyutlu Duvar Stickerları

Evlerde başta salon ve misafir odası olmak üzere çocuk ve bebek odası dekorasyon ve tasarımlarında bu ürünlere son yıllarda çok yer verilmektedir. Genç odası tasarımlarını çok seveceğiniz şık ve estetik modelleri bulunmaktadır. Özellikle gençler tarafından son yıllarda çok tercih edilmekte olan bu tasarımlar evlere ayrı bir hava katmaktadır.

Salon Sticker Modelleri

Salonlarda ve misafir odalarında genelde benzer modellere yer verilmekte olup farklı ve estetik bir görünüm elde etmek isteyenlerin tercihleri arasında manzara resimli stickerlar çok tercih edilmektedir. Salonlarda kelebek resimli stickerlar da tercih edilen diğer modeller arasında yer almaktadır. Salonlarda ayrıca 3d zemin stickerları da çok tercih edilen ve sıra dışı görünümlerin elde edildiği tasarımlar arasında yer almaktadır.

Genç Odası Sticker Modelleri

Genç odalarında genç odası takımları ile uyumlu ve canlı renklerden oluşan bu tasarımları tercih ettiğinizde çok hoş görünüm elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. Genç odalarında kız ve erkek odası tasarımlarında canlı ve enerjik renk seçimi çok önemlidir.

Bebek Odası Sticker Modelleri

Bebek odası tasarımlarında bebeğin cinsiyetine göre renk seçimi ve bebek odası takımları ile uyumlu modellere yer vermelisiniz. Bebek odalarında son yıllarda genç anne ve baba adayları daha bebekler dünyaya gelmeden onlara çok güzel bir oda hazırlamak isterler.

Sticker modelleri odalarda görünümü hakkında görsel olarak da fikir sahibi olmanız için en çok tercih edilen aynı zamanda evlere farklı bir hava katan sticker modellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Sticker Modelleri Görselleri ve Bilgiler

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git