2018 Salon Perde Modelleri

Salon perdeleri, 2018 yılı için özel olarak tasarlanmış şık ve modern tasarımlar,  salon perde tasarımları ve  oturma odası perde tasarımları, bayanların en çok tercih ettiği perdeler ve ürün görselleri…

Salon Perde Modelleri 2018

Evlerde modern ve estetik bir görünümün olmazsa olmaz bir parçası olan perdeler 2018 yılı için özel olarak tasarlanmış şık ve modern tasarımları ile dikkat çekmektedir. Özellikle salon takımları ile uyumlu ve çok farklı tasarımları bulunmaktadır. Evlerde rahat ve şık bir tasarım elde etmek ve tüm herkes tarafından çok beğenilecek tasarımlar elde etmek için dikkat edilmesi gereken noktalar hakkında fikir sahibi olmanız için sizlere bilgi vereceğiz.

Salon Perdesi Tercih Edilirken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

  • Salon perde modelleri seçerken dikkat edilmesi gereken bir çok nokta bulunmaktadır. Salon perdeleri maliyeti yüksek olan perdeler olduğu için uzun yıllar bozulmadan kullanacağınız kaliteli ve bilindik markaları tercih etmelisiniz.
  • Salon perdesi tasarımları moda ile uyumlu olduğu kadar, modası geçmeyecek en az 5 yıl kullanabileceğiniz tasarımlara öncelik verilmesi gerekmektedir.
  • Salon perdeleri aynı zamanda evlerde kullanılmakta olan takımlar, salon takımları, salon koltuk takımları, halılar ile uyumlu renk olması halinde şık ve estetik bir görünüm elde edebilirsiniz.
  • İki renk salon perdeleri son yıllarda her yaştan özellikle genç bayanlar tarafından çok tercih edilmekte ve uzun yıllar daha tercih edileceği unutulmamalıdır.
  • Perde rengi seçiminde uyumlu ve şık bir dekor elde etmek için mutlaka duvar renkleri ile uyumlu bir renk tercih etmelisiniz.
  • Salonlarda her renk ile uyumlu olan  bej rengi, beyaz, toprak ve kahve rengi tonları her renk ile uyumlu olduğunu unutmayın.
  • Perde seçiminde diğer dikkat edilmesi gereken noktalar arasında parke, halı renkleri ile uyumlu olmasıdır.

Salonlarda en çok tercih edilen perdeler;  stor perde, desenli stor perde, zebra perde, tül perde, japon perde evlerde salon dekorasyonlarında en çok tercih edilen perdeler arasında yer almaktadır.

Şimdi sizlere 2018 yılı için özel olarak tasarlanmış ve çok farklı renk seçenekleri bulunan perde modellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek perdeler hakkında fikir sahibi olabilir ve evinize en uygun olan perdeyi seçebilirsiniz.

2018 Salon Perde Modelleri Görselleri

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git