2016 Dekorasyon Trendleri

2016 yılı ev dekorasyon trendlerini yakalamak için evlerinizde küçük değişiklikler yaparak şık ve modern tasarımlar elde edebilirsiniz…

2016 Dekorasyon Renkleri

2016 yılı dekorasyon renkleri arasında açık renklerin çok tercih edilmiş olduğunu görmekteyiz. Özellikle koyu kırmızı rengi ve şarap kırmızısı diye adlandırılan renklerin salonlarda koltuk takımları ve duvar kağıtlarında çok tercih edilmiş olduğunu görmekteyiz.

Ev dekorasyonunda diğer tercih edilen renkler arasında mavi ve tonlarına da ağırlık verilmektedir. Mavi renkler evlerde her salon dekorasyonu, yatak odası tasarımları, erkek çocuk odası ve mutfaklarda rahatlıkla tercih edebileceğiniz  renkler arasında bulunmaktadır.

2016 dekorasyon renkleri arasında açık renkler kullanıldığı gibi pastel renklerde tercih edilmektedir. Elma yeşili, turkuaz renklerde bayanların sevdiği ev dekorasyon renkleri arasında bulunmaktadır.

 2016 Ev Modası

Ev modasında yukarı da bahsetmiş olduğum renklerin ağırlıklı olacağı mobilya tasarımları ve diğer ev aksesuarları yeni tarzları ön planda olacaktır. Ev modası tasarımları içinde mobilya üreticisi firmaların bu renklerden oluşacak yeni modellerini inceleyebilir ve estetik ev tasarımları oluşturabilirsiniz. Yeni mobilya alacak kişiler bu tasarımlara ağırlık verebilir, mobilyalarını değiştirmeyecek kişilerde örtüler ve diğer küçük ev aksesuarları  ile 2016 ev modasına ayak uydurabilirler.

2016 Dekorasyon Trendleri-1

2016 Dekorasyon Trendleri-1

2016 Dekorasyon Trendleri-2

2016 Dekorasyon Trendleri-2

2016 Dekorasyon Trendleri-3

2016 Dekorasyon Trendleri-3

2016 Dekorasyon Trendleri-4

2016 Dekorasyon Trendleri-4

2016 Dekorasyon Trendleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. konya dekorasyon dedi ki:

    Sanırım bu sene gri ve açık renkler yada gri-siyah kombinlerine çok sık rastlayacağız. Güzel bir paylaşım olmuş. İyi çalışmalar dilerim.

Sayfa başına git