1+1 Ev Dekorasyon Örnekleri

1+1 yada stüdyo daire olarak adlandırmış olduğumuz daireler son zamanlarda çok tercih edilmeye başlanmış olup bu dairelerin dekorasyonuna diğer dairelerden daha çok özen göstermek gerekiyor…

1+1 Daire Dekorasyonu

1+1 bir daireler genellikle bekar yada çocuksuz aileler tarafından tercih edilmektedir. Yaşı ilerlemiş kişiler tarafından da kullanıldığı görülmektedir. Bu evlerde genellikle mutfak oturma odası ve yatak odası ev dekorasyon ürünleri kullanılmaktadır.

Bu modellerde genelde mutfak ve oturma odası bir olarak kullanılmakta olup modern tasarımlar ile çok şirin bir ev haline gelmektedir. Şık ve farklı renk tasarımları olan oturma ve mutfak grupları bir arada kullanılması ile modern görünüme sahip bir ev dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Yatak odalarında da farklı ve çok güzel tasarımlarını kullanabilirsiniz. Bu evlerde ürünlerin çok dikkatli seçilmesi gerekiyor. Evlerin büyüklüğüne uygun mobilya seçimi çok önemlidir. Bu evlerde yine ev dekorasyonunda kullanılmakta olan diğer dekorasyon ürünlerinin tamamını kullanabilirsiniz.

1+1 ev dekorasyonun çok güzel örnekleri bulunan evlerden oluşan bir foto galeri hazırladım. Sizde bu galeriyi inceleyerek evinize en uygun tasarımları seçebilirsiniz. 1+1 evler hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

1+1 Evler İçin L Mutfak Tasarımı

1+1 Evler İçin L Mutfak Tasarımı

1+1 Evler için en uygun olan mutfak modeli Amerikan mutfak yada L mutfak tasarımlarıdır. Oturma odası ile bitişik olan bu mutfaklar bu evlerde hem çok yer kaplamaz hem de çok şık ve modern bir görünüm vermektedir.

1+1 Evler Nasıl Döşenir

1+1 Evler Nasıl Döşenir

39 M2 yada 40 M2 olan bu evlerde oturma odası yada salon ile bitişik olarak mutfaklar yapılmalıdır. Evlerde tercih edecek olduğunuz eşyalar küçük ve çok işlevsel olmalıdır. Koltuk yada köşe koltuk takımları duyvara bitişik haldeyken kolayca yatak olma özelliğine sahip olanları tercih etmelisiniz. Köşe ve koltuk takımlarının altı bazalı olanları tercih etmelisiniz. Yatak odaları için yine bazalı yatak ve gardırop modelleri içinde sürgülü kapaklı olanları tercih etmelisiniz. Yemek masaları açılır ve kapanabilir özellikte olanları tercih etmelisiniz. Bu evlerin alanı küçük olduğu için her alanı çok verimli kullanmalısınız. Eşyalarınız bu alanlara uygun olmalıdır.

1+1 Ev Tasarımı

1+1 Ev Tasarımı

1+1 Evler daha çok yeni evli olan yada yaşlı kişiler için uygun evlerdir. Temizliği kolaydır. Eşlerin ikiside çalışıyor ve evde az zaman geçiren kişiler için ideal evler arasında yer almaktadır. 1+1 ev tasarımlarında eşyaların eve uygun olması çok önemlidir. Küçük ve işlevselliği çok olan eşyaları seçmelisniz. Evde her alanı çok aktif kullanmanız gerekmektedir.

1+1 Ev Taslakları

1+1 Ev Taslakları

1+1 Evler genelde resimde görmüş olduğunuz gibi tasarlanmaktadır. Tuvalet ve banyo aynı yerde, oturma odası arkasında yada bitişik mutfak şeklinde tasarlanmaktadır.

40 M2 Ev Nasıl Döşenir

40 M2 Ev Nasıl Döşenir

Alanı küçük olan bu evler için uygun eşya seçimi çok önemlidir. Büyük ve kaba olan eşyalar yerine küçük ve işlevsel olanları tercih etmelisiniz. Evlerde eşya ve ev dekorasyonun da aynı renkleri kullandığınız da resimde görmüş olduğunuz gibi ferah ve rahat bir görünüm sunmaktadır.

Modern 1+1 Evler

Modern 1+1 Evler

Modern Tasarım 1+1 Evler günümüzde bekar ve yeni evli olan eşler tarafından tercih edilmektedir.Bu evler iyi bir tasarım yapıldığında çok kullanışlı modern ve şık bir görünüm vermektedir. Oturma alanı ile bitişik Amerikan mutfaklar bu evlere ayrı bir hava katmaktadır.

Şık 1+1 Evler

Şık 1+1 Evler

Yeni evli olan kişiler tarafından az eşya ve az kira ödeyerek yaşanılabilecek olan evler arasında yer almaktadır. Eşler ikiside çalışıyor ve akşamları bir arada bulunup her ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ve az kira ödeyerek birikim yapabilecekleri ev arayanlar için ideal evler arasında yer almaktadır. Resimde yeni evli olanların dekorasyonunu yapmış olduğu şık 1+1 evi görmektesiniz.

1+1 Ev Dekorasyon Örnekleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git