1+1 Ev Dekorasyon Fikirleri

1+1 daire dekorasyon önerileri ve fikirleri, 1+1 daire tasarımları ve modelleri, şık ve modern görünümlü daire dekorasyonları….

1+1 Daire Dekorasyon Fikirleri

Her evin kendine ait dekorasyonu olmaktadır. 1+1 daire dekorasyon fikirleri noktasında tüm ev bir bütün olarak tasarlanabilir. 1+1 daire dekorasyonu fikirleri incelenerek bilgi edinilebilir.  Aslında 1+1 ev demek bir anlamda küçük ev dekorasyonu anlamına da gelmektedir. Bu evlerde açık mutfak veya mutfak adası seçeneği düşünülerek mekan daha ferah kullanılabilir. Küçük evlerde uygulanabilecek bir diğer yöntem ise katlanır mobilyalardır.

1+1 Ev Dekorasyon Fikirleri

1+1 Ev Dekorasyon Fikirleri

 

Böylece istenildiği zaman açılıp kullandıktan sonra yeniden saklanabilen bu tür mobilyalar sayesinde küçük evler geniş bir görünüme kavuşabilir. Küçük evler için ideal olan bir başka çözümde dekorasyonda açık renkler kullanmaktır. Küçük bir ev söz konusuysa yeterli alan olmaması ve buna ek olarak yanlış mobilya seçimi yapılması dekorasyonun kullanışsız bir duruma gelmesine sebebiyet verebilir. Bu noktada küçük alanlarda minimalist tasarımlar düşünülebilir.

1+1 Ev Dekorasyon Fikirleri

1+1 Ev Dekorasyon Fikirleri

1+1 daire dekorasyonu fikirleri başlıklı yazımızda değineceğimiz hususlardan biride bir odayı farklı amaçlarla kullanmak isteyenler bunun için paravan ve perde seçeneğini tercih edebilirler. Küçük bir evin dekore edilmesi esnasında uygun alanlar depolama amacıyla kullanılabilir. Küçük evler için odanın ölçülerine uygun üretilen mobilyalar değerlendirilebilecek bir diğer alternatiftir. Yine küçük bir evde farklı kullanım alanlarını birbirinden ayırmak isteyenlere farklı zemin döşemesinin kullanılması, farklı ışıklandırma gibi çözümler önerilmektedir. Günümüzde evlerin boyutları ve oda sayısı değişiklik göstermekte, kimi geniş ve birçok odaya sahipken bazıları 1+1 daire şeklinde olmaktadır.

1+1 Ev Dekorasyon Fikirleri

1+1 Ev Dekorasyon Fikirleri

Çok farklı tasarım ve dekorasyon fikirlerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu tasarımları inceleyerek evinize en uygun olan şık ve modern tasarım 1+1 ev dekorasyon fikirleri hakkında ayrıntılı olarak bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git