Zebra Perde Modelleri 2022-2023

Zebra Perde Modelleri : zebra perdeler, zebra perde temizliği ve yıkama, zebra perde kullanımı, zebra perde fiyatları ve görselleri…

Zebra Perde Modelleri ve Fiyatları

Zebra perdeler evlerde kullanılmakta olan stor perde modelleri arasında yer almaktadır. Bu perdeler genellikle polyesterden yapılmaktadır. Polyester olan bu ürünler içine nadir de olsa pamuk ve diğer ürünlerin kullanıldığı görülmüştür. Bu perdelerde önemli olan şey bu perdelerin neden yapıldığı değildir. Bu perdelerin hava ile temasını kesen ve aynı zamanda düz bir görünüm elde etmek için üzerine kaplama malzemesi olarak kullanılan APRE dir. Zebra perde kalitesini bu ürünün kalitesine bağlıdır.

Zebra perde ismi bu perdelere desenlerinden dolayı verilmektedir. Bir sıra ince bir sıra kalın kumaş deseninden dolayı böyle bir görünüm vermektedir. Bu perdelerin çalışma mekanizmalarıda aynı stor perdelerdeki gibidir.

Zebra Perde Temizliği

Zebra perdeler dayanıklı ve evlerde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz tasarımlar arasında bulunmaktadır. Zebra perdeler evlerde 3 ile 5 yıl arası temizlik gerektirmeden kullanabileceğiniz modellerdir. İş yeri gibi ortamlarda bu süre biraz daha kısalmaktadır. Zebra perde temizliği aynı stor perde temizliği gibidir. Stor perde temizliği için tıklayınız.

Zebra Perde Çıkarma

Zebra perdeleri çıkarmadan önce üst kısımda toplayınız. Zebra perde borusu ile birlikte yan tarafta bulunan montaj ayakları kısmından çıkarınız. Yıkama işlemi yapacak olduğunuz yere perdeyi koyarak oklava gibi hareket ettirerek açabilir ve yıkama işlemine başlayabilirsiniz.

Zebra Perde Takma

Yıkama ve kurulama işlemi tamamlandıktan sonra perdeyi zebra perde çubuğuna takın. Oklava gibi perdenizi katlayın. Sonra montaj ayakları kısmından perdenizi yerine takın. Kurutma işlemini perde kapalı iken yapın.

Zebra perde fiyatları perdenin uygulanacağı pencere büyüklüğüne göre değişmektedir. Zebra perde metre kare fiyatları 20 Tl ile 100 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır.

Zebra Perde Görseller

Zebra Perde Modelleri 2022-2023 Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git