Weltew Duvar Üniteleri

Weltew televizyon duvar üniteleri ile salon ve misafir odalarınızı şık ve estetik bir görünüm kazandırarak modern ev tasarımları oluşturabilirsiniz…

Weltew Mobilya Duvar Üniteleri

Çağımızda yaşanan teknolojik gelişmelerle birlikte artık bildiğimiz televizyon kültürü de yerini modern ve şık tasarımları bulunan Lcd, plazma ve Led televizyonlara bıraktı. Duvarlara asılı olarak duran yada televizyonlar için tasarlanmış şık ve estetik görünüme sahip modern duvar ünitesi modelleri ile salon ve misafir odaları daha güzel bir görünüm elde etmiş oldu.

Bir çok mobilya üreticisi firma tarafından faklı tasarımları ile evlerimiz de yerini alan duvar ünitelerini bir çok evde karşımıza çıkmaktadır. Weltew duvar üniteleri kalitesi ve görselliği ile bayanlar tarafından evlerde çok tercih edilmektedir.

Weltev duvar üniteleri sadece televizyon koymak ve korumak amaçlı olarak kullanılmamaktadır. Aynı zamanda çekmece ve rafları bulunmakta olan bu modellere elektronik eşyaları da koyulabilirsiniz. Raflar ise çeşitli süs eşyaları ile süslenmekte ve modern ve şık tasarımlar ortaya çıkmaktadır.

Weltew duvar ünitesi fiyatları 1000 Tl ile 1800 Tl arasında değişmektedir. İsterseniz peşin isterseniz de kredi kartına taksit yada diğer vadeli ödeme seçeneklerini kullanarak bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Weltew duvar ünitelerinden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde fotoları inceleyerek evinize en uygun tasarımları tercih edebilirsiniz.

Weltew duvar üniteleri hakkında bilgi, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

Defne Weltew Duvar Üniteleri

Defne Weltew Duvar Üniteleri

Defne Duvar Ünitesi ölçüleri; Yükseklik: 175 cm, Genişlik: 215 cm Derinlik: 48 cm olup 2 yıl garantili olan bir üründür. Defne duvar ünitesi fiyatı 1483 Tl olup kredi kartına taksit imkanı bulunmaktadır. 500 Tl ve üzeri alış verişlerde ücretsiz kargo ve kurulum yapılmaktadır.

Eliza Weltew Duvar Üniteleri

Eliza Weltew Duvar Üniteleri

Eliza Duvar Ünitesi Ölçüleri; Yükseklik: 163 cm Genişlik: 226 cm Derinlik: 55 cm olup,  Eliza duvar ünitesi fiyatı 1152 Tl ödeyerek bu ürüne sahip olabilirsiniz. Ürün 2 yıl garantisi bulunmakta olup ücretsiz kargo ve kurulum yapılmaktadır.

Hitit Weltew Duvar Üniteleri

Hitit Weltew Duvar Üniteleri

Hitit Duvar Ünitesi Ölçüleri;Yükseklik:160 cm, Genişlik: 257 cm, Derinlik: 54 cm olup ürün 2 yıl garantili ve takım ve parça olarak da satılmaktadır. Hitit Duvar Ünitesi Fiyatı 1401 Tl ödeyerek bu ürüne sahip olabilirsiniz. 9 ile 12 ay taksit imkanları bulunmaktadır.

İbiza Weltew Duvar Üniteleri

İbiza Weltew Duvar Üniteleri

İbiza Duvar Ünitesi Ölçüleri; Yükseklik:175 cm Genişlik: 230 cm Derinlik: 50 cm’dir. Ürün iki yıl garatili olup bir defaya mahsus kurulum ve kargo ücreti bulunmamaktadır. İbiza Duvar Ünitesi Fiyatı 1882 Tl bu ürüne sahip olabilirsiniz.

İstanbul Weltew Duvar Üniteleri

İstanbul Weltew Duvar Üniteleri

İstanbul Duvar Ünitesi Ölçüleri; Yükseklik: 155 cm, Genişlik: 312 cm Derinlik: 63 cm olup yine 2 yıl garantili bir üründür. Türkiye’ nin her yerine ücretsiz kargo ve kurulum yapılmaktadır. İstanbul Duvar Ünitesi Fiyatı 1626 Tl olup vadeli ödeme seçeneklerinden yararlanarak bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Jazz Weltew Duvar Üniteleri

Jazz Weltew Duvar Üniteleri

Jazz Duvar Ünitesi Ölçüleri; Yükseklik: 170 cm, Genişlik: 220 cm, Derinlik: 42 cm olup iki yıl garantilidir. Ücretsiz kargo  ve tek sefere mahsus olmak üzere kurulumu şirket tarafından yapılmaktadır. Jazz Duvar Ünitesi Fiyatı 2520 Tl ödeyerek yada taksit ile bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Madrid Weltew Duvar Üniteleri

Madrid Weltew Duvar Üniteleri

Madrid Duvar Ünitesi Ölçüleri; Yükseklik: 173 cm Genişlik: 244 cm Derinlik: 52 cm olup bu şık ürünün 2 yıl garantisi, ücretsiz kargo ve kurulum hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Madrid Duvar Ünitesi Fiyatı 1508 Tl olup ister peşin isterseniz de vadeli olarak bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Magazin Weltew Duvar Üniteleri

Magazin Weltew Duvar Üniteleri

Magazin Duvar Ünitesi Ölçüleri; Yükseklik: 173 cm Genişlik: 264 cm Derinlik: 50 cm’dir. Magazin Duvar Ünitesi Fiyatı 1431 Tl ödeyerek bu ürüne sahip olabilirsiniz. 2 yıl garantilidir.

Olimpia Weltew Duvar Üniteleri

Olimpia Weltew Duvar Üniteleri

 

Petra Weltew Duvar Üniteleri

Petra Weltew Duvar Üniteleri

Petra Duvar Ünitesi Ölçüleri ;Yükseklik: 180 cm Genişlik: 215 cm Derinlik: 50 cm olup ürün fiyatı 1181 Tl ödeyerek bu ürünü satın alabilir ve taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Roberto Weltew Duvar Üniteleri

Roberto Weltew Duvar Üniteleri

Roberto Duvar Ünitesi Ölçüleri; Yükseklik: 173 cm Genişlik: 243 cm Derinlik: 48 cm’dir. Roberto Duvar Ünitesi Fiyatı:1678 Tl

Sahra Weltew Duvar Üniteleri

Sahra Weltew Duvar Üniteleri

Çok şık ve modern bir tasarımdır. Evlerinizde kesinlikle bu modele yer vereceksiniz.

Saltanat Weltew Duvar Üniteleri

Saltanat Weltew Duvar Üniteleri

Saltanat Duvar Ünitesi Ölçüleri; Yükseklik:178 cm Genişlik: 224 cm Derinlik:48 cm olup; Saltanat Duvar Ünitesi Fiyatı 1496 Tl bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Trend Weltew Duvar Üniteleri

Trend Weltew Duvar Üniteleri

Trend Duvar Ünitesi Ölçüleri, Yükseklik: 173 Genişlik: 264 cm Derinlik:48 cm’dir. Trend Duvar Ünitesi Fiyatı: 1338 Tl

Tuğra Weltew Duvar Üniteleri

Tuğra Weltew Duvar Üniteleri

Tuğra Duvar Ünitesi Ölçüleri; Yükseklik:168 Genişlik: 208 Derinlik: 48 cm’dir. Tuğra Duvar Ünitesi Fiyatı: 1195 Tl

Ürgüp Weltew Duvar Üniteleri

Ürgüp Weltew Duvar Üniteleri

Ürgüp Duvar Ünitesi Ölçüleri; Yükseklik:184 cm Genişlik: 173 cm Derinlik: 48 cm’dir. Ürgüp Duvar Ünitesi Fiyatı: 1280 Tl

Topkapı Weltew Duvar Üniteleri

Topkapı Weltew Duvar Üniteleri

Topkapı Duvar Ünitesi Ölçüleri; Yükseklik:172 cm Genişlik:226 cm Derinlik:46 cm’dir. Ürün Fiyatı: 1354 Tl

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git