Vanessa Mobilya Koltuk ve Köşe Takımları

Vanessa Mobilya Koltuk ve köşe takımları genellikle salon ve misafir odalarında çok tercih edilmekte olan bayanların sevdiği tasarımları ile evlerimizde yerini almaya devam ediyor…

Vanessa Mobilya Koltuk  Takımları

Bayanlar tarafından çok tercih edilmekte olan yeni takımları ile Vanessa Mobilya tasarımları ile şık ve modern görünüme sahip bir ev dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Vanessa yatak odası takımları ile yatak odası alanında da çok sevilmekte olan ürünleri bulunmaktadır.

Farklı renk tasarımları bulunmakta olup takımlarında genellikle çift renk uyumundan yararlanmış olup tek renk tasarımları da bulunmaktadır. En çok tercih edilen renkleri arasında beyaz, mavi, krem, kırmızı ve turkuaz renkleri çok tercih edilmektedir.

Kaliteli ve müşteri  memnuniyetine çok önem vermekte olup ürünleri kaliteli ve dayanıklı olmasının yanında konfor ve şıklığı ile göz doldurmaktadır. İder mobilya ürünleri sadece ülkemizde değil aynı zamanda yurt dışına da satış yapmakta olan büyük bir mobilya üreticisi konumunda yer almaktadır.

Klasik modelleri yanı sıra şık ve modern tasarımları bulunan köşe ve koltuk takımları ile ger zevkten kişiye hizmet sunmaya devam etmektedir.

Vanessa Mobilya koltuk ve köşe takımları fiyatları 1500 Tl ile 5000 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satışa sunulmakta olup peşin alımlarda indirim imkanları sunmakta olup ayrıca kredi kartına taksit imkanları ile 9 aydan 12 aya kadar taksit imkanlarından yararlanarak bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Vanessa Mobilya Koltuk ve Köşe Takımlarından oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu ürünleri inceleyebilirsiniz. Yorum kısmından ürünler hakkında bilgi, görüş ve önerileri bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilir ve onların ürünler hakkındaki görüşlerinden faydalanabilirsiniz…

Vanessa Mobilya Koltuk ve Köşe Takımları Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git