Uzun Cam Vazolar

Evinizde bir değişiklik yapmak ve farklı bir hava kazandırmak istiyorsanız ve buna nereden ve nasıl başlayacağınıza karar veremiyorsanız ilk başta evinizde bulunan klasik vazoları değiştirerek başlayabilirsiniz.

Evinizde en çok kullanmış olduğunuz  ve misafirlerinize ağırlamış olduğunuz salon ve oturma odası bünyesinde bulunan vazoları değiştirebilirsiniz. Klasik vazolardan kurtularak yerine Uzun Cam Vazoları tercih edebilirsiniz. Uzun Cam Vazolar şimdi bir birinden farklı renkleri ile odanıza ve evinize renk katacaktır.

Boyalı taşların dışında farklı deniz taşları da bu vazoların içine konulmaktadır. Bu da salonlarda, oturma, misafir odalarında ve ofisinize ayrı bir renk katmaktadır. Fazla bir bütçe harcamadan her gelir kesiminden kişiler bu vazoları sahip olabilir. Sizler için en çok tercih edilen Uzun Cam Vazolardan bir galeri hazırladım.

Cam Vazo Modelleri

İşlemeli Cam Vazo Modelleri

Uzun cam vazolar farklı geometrik şekilleri bulunmaktadır. Bu şekillerde kullanmış olduğunuz yere farklı bir renk katmaktadır. Önemli olan kullanmış olduğunuz yere uygun, mobilya ve diğer ev aksesuarları ile uyumlu olmasıdır. Cam vazolara aynı zamanda simli yapay çiçek kullanmakta farklı bir seçenek olarak ortaya çıkmış ve uyumlu tercihler yapıldığı takdirde güzel bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

 

Cam Vazo Modelleri

Cam Vazo Modelleri

Uzun cam vazoların içerisine farklı renklerde konulmakta olan taşlarda bu vazolara ayrı bir özellik ve güzellik katmakta olup bu vazolar genellikle yemek masalarının üzerine konulmaktadır.

 

Cam Vazo Modelleri

Salon, mutfak ve oturma odası dekorasyonların da çok tercih edilmekte olan tasarımlar arasında yer almaktadır.

Renkli Buzlu Uzun Cam Vazo

Renkli Buzlu Uzun Cam Vazo

Bu vazolar evlerde en çok masaların üzerinde kullanılmakta olup farklı zevklere sahip kişiler tarafından oda köşelerinde de kullanılmaktadır. Evlere çok şık bir görünüm katmaktadır. Yapay çiçeklerle donatılmakta olan bu cam vazolar evlere renkli bir görünüm, şık bir atmosfer  ve canlılık katmaktadır.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git