Tv Arkası Taş Kaplama

admin

Dekoratif Tv Arkası Taş Kaplamalar

Tv Arkası Taş Kaplama: Tv arkası taş döşeme modelleri, tv ünitesi arkası taş kaplama modelleri, dekorasyon fikirleri ve fiyatları…

Tv Arkası Taş Kaplama Modelleri

Salon dekorasyon fikirleri arasında son yılların gözde modelleri arasında yer alan tv arkası taş kaplamalar ile farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Taş kaplamalar misafir odaları, oturma odaların da da  tercih edilmekte ofis ve iş yeri gibi alanlarda da kullanıldığını görmekteyiz.

Doğal taş kaplama modelleri bu uygulamaların içinde en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Renkli taşlar yada boaynmış taş kaplama modelleri de farklı bir görünüm elde etmek isteyenlerin tercihleri arasında yer almaktadır.

Rustik ev dekorasyonlarında da tercih edilmektedir. Taş kaplama fiyatları uygulama yapılacak olan alanın metre karesine göre değişmekte olup metre kare fiyatları 50 Tl ile 100 Tl arasında değişmektedir. Bu uygulamalar ömürlük uygulamalar arasında bulunup belirli aralıklarla bakım yapmak yeterlidir. Bakımda harçı dökülen yerlere harç uygulamak ve boyalı olan taşları yeniden boyatmak gereklidir.

Taş duvar kaplamaları görsellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek ürünler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tv Arkası Taş Duvar Kaplama Görselleri

Duvar Taş Kaplama
Duvar Taş Kaplama
Led Tv Arkası Taş Kaplama
Led Tv Arkası Taş Kaplama
Tv Ünitesi Arkası Taş Kaplama
Tv Ünitesi Arkası Taş Kaplama

 

 

“Tv Arkası Taş Kaplama” üzerine bir yorum

Yorum yapın