Turkuaz Banyo Dolabı Modelleri

Turkuaz renk banyo dolapları estetik ve modern tasarımları, ürün görselleri ve fiyatları, ürünler hakkında genel bilgiler, lüks tasarımlar….

 Turkuaz Banyo Dolabı Modelleri

Banyo dolapları evlerde son yıllarda çok tercih edilmektedir. Farklı ve şık tasarımları banyolara çok hoş ve estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Genç bayanların en çok tercih etmiş olduğu banyo dolabı renkleri arasında turkuaz banyo dolapları ilk sırada yer almaktadır. Banyo tasarım ve dekorasyonlarında farklı ve sıra dışı bir görünüm elde etmek isteyenler tarafından tercih edilen iddialı bir renk olması yanında insana rahatlık huzur ve mutluluk hissi veren renkler arasında yer almaktadır.

Beyaz renk ev dekorasyonlarında çok tercih edilen renkler arasında ilk sırada yer almakta olup turkuaz renk ile kombin renkler arasındadır. Turkuaz renk tek başına kullanılabileceği gibi aynı zamanda en çok beyaz renk ile birlikte kullanıldığını göreceksiniz.  Turkuaz beyaz banyo dekorasyonu sizlerde çok seveceksiniz.

Turkuaz renk banyo tasarımı olan evlerde banyo fayanslarının beyaz renk tercih edilmekte olup, beyaz ile birlikte ikisi çekici dinamik ve zarif bir görünüm vermektedir.

Turkuaz banyo dolabı fiyatları 300 Tl den başlayan fiyatlardan bulabilirsiniz. Banyo dolabı renk göre fiyat değişmemekte olup ürün metre kare fiyatına göre belirlenmektedir. Banyo dolabı tercih ederken su ve nemden kabarmayan suya dayanıklı turkuaz banyo dolapları tercih etmenizi öneririz. Banyonuza uygun hazır dolapları temin edebileceğiniz gibi aynı zamanda banyo ölçütlerine uygun olarak bu ürünleri özel olarak da yaptırabilirsiniz.

 

Turkuaz Renk Banyo Dolabı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler :

  • Banyo dolabı tercih ederken dikkat edilecek şeyler arasında suya dayanıklı olması,
  • Deprem gibi doğal afetlerden dolayı yıkılmaması için duvar askısı olanı,
  • Kapaklı turkuaz banyo dolapları içinde fren mekanizması olan modelleri tercih etmenizi öneririz. Fren mekanizması evlerde hem çocukların ellerinin sıkışmasını önlemekte olup aynı zamanda kapak çarpmasına bağlı olarak ürün hasar görmesini engeller.
  • Banyo dolaplarını altının kolay temizlenmesi için ayaklı turkuaz banyo dolabı modellerini tercih edebilirsiniz. Temizliği kolay olacaktır. Ayaklı modeller içinde krom ayaklı olanlar paslanmaz ve uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Turkuaz renk banyo dekorasyon fikirleri ve fotolar dan oluşan bir galeri hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyecek çok sevecek ve belkide evlerinizde bu renge yer vereceksiniz.

 Turkuaz Banyo Dolabı Foto Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git