Turkuaz Banyo Dekorasyonu

Turkuaz rengi banyo dekorasyonu fikirleri ve önerileri, Turkuaz renk dekorasyon ve tasarım fikirleri ile yapılmış banyo tasarım ve dekorasyonları foto galerisi….

Turkuaz Banyo Tasarımı 

Yeni tasarımlarda son zamanlarda ön plana çıkmakta olan Turkuaz rengi farklı ve tarz dekorasyon önerileri arasında ilk sırada yer almaktadır. Bu renk dinamik, insanı rahatlatıcı ve dinlendirici bir özelliği bulunmakta olup özellikle genç bayanların banyo ve yatak odası tasarımlarında ön plana çıkmaktadır.

Turkuaz rengi dekorasyonda kullanım alanları arasında banyo ve yatak odalarının ilk sırada geldiği ve özellikle beyaz renk ile birlikte kombin olarak kullanıldığı görmekteyiz. Banyolarda turkuaz banyo dolapları şeklinde yada turkuaz banyo fayansları olarak karşımıza çıkmaktadır.

Turkuaz banyo seramikleri banyoları olduğundan daha geniş ve ferah bir görünüm vermektedir.  Beyaz renk ile kombin olduğunu söylediğimiz bu renk aynı zamanda bu rengin açık ve koyu tonları ile birlikte de kombin olmaktadır.

Turkuaz rengi boya yada turkuaz rengi duvar kağıtları ev tasarımlarında her odada tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda banyo duvarlarında da tercih edebilirsiniz. Banyo duvar kağıtları içinde suya dayanıklı olanları tercih etmenizi öneririz.

Bu renk ile dekore edilmiş olan banyolardan oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek evinize uygun modern ve estetik tasarımlar oluşturabilirsiniz. Sitemizin yorumlar kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git