Tül Perdeler

Tül Perde Modelleri : Perde Modelleri,  tül perde tasarımları, evlerde salon, yatak odası , misafir odalarında kullanılmakta olan modern tül perdeler, Tül perde modelleri 2016 ve 2017 yılı için özel tasarımlar..

Tül Perde Modelleri ve Fiyatları

Perdeler ev dekorasyonlarında tamamlayıcı ev tekstil ürünleri arasında yer alır. Modern ev dekorasyonlarının vazgeçilmez bir paçasıdır. Tül perdeler genelde evlerde açık renkler tercih edilmektedir. Tül perde renkleri içinde en fazla tercih edilen renkler beyaz ve krem rengidir. Dekoratif bir görünüm için farklı renk tül perdelerde bulunmaktadır.

Evlerde açık tül perdeler tercih edilmesi ve aynı zamandan duvar rengi ile uyumlu olması halinde evlerde rahat ve ferah bir görünüm kazandırmaktadır. Özellikle 1+0, 1+1, 2+1 evlerde açık renk tül perdeleri tercih ederek modern bir görünüm elde edebilir aynı zamanda küçük olan bu evlere geniş ve ferah bir ev havası katabilirsiniz.

Her yıl farklı ve özel tasarım tül perdeler üretilmektedir. 2016 yılı tül perde modelleri içinde çok fazla tül perde modeli bulunmaktadır. Her renkten ve her bütçeden kişiye hitap edecek sayısız modelleri bulunmaktadır.

Tül perde fiyatları perdeler içinde en ucuz olan modelledir. Tül perde metre kare fiyatları 5 Tl den başalayan fiyatlarda satın alabilirsiniz. Bu ürünleri perde üreticisi ve perde satışı yapan mağazalardan ve internet üzerinden satış yapmakta olan e-ticaret siteleri üzerinden temin edebilirsiniz.

Perde ve Tül Perde Tasarımları

Evinizde sıradan tasarımları kullanmak istemiyorsanız Taç, Brillant, Linens ve Pierre Cardin gibi dünyaca ünlü markaların tasarımlarına yer verebilirsiniz. Bu markaların ürünleri diğer ürünlere göre daha kaliteli ve evlerde uzun yıllar kullanabileceğiniz modelleri bulunmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git