Tuğla Şömine Modelleri

Tuğla Şömine Modelleri: Tuğla şömine tasarımları, balkon ve bahçe şömineleri, tuğla şömine fiyatları ve yapımı, tuğla şömine görselleri….

Tuğla Şömine Tasarımları

Tuğladan yapılan bu tasarımlar bahçeli evlerde, balkonlarda dublex ev teraslarında çok tercih edilmektedir. Aynı zamanda eski yapılmış olan villa ve dağ evlerinde de bu modelleri görmekteyiz. Son yıllarda klasik ev tasarımından hoşlanan yada rustik tasarımları tercih eden kişilerin de tercihleri arasında klasik şömine modelleri bulunmaktadır.

B u tasarımlar gerek fiyatları gerekse de yapım kolaylığı ve doğal görünümleri nedeni ile en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.Uygulama işçiliği ve yapımı kolaydır. Tuğla şöminler genellikle evlerde iç mekanlarda doğal olarak kullanılmakta olup bu tasarımların elektrikli modelleri de iç mekanlarda son yıllarda tercih edilmeye başlanmıştır.

Tuğla şömine fiyatları 1000 Tl ile 2500 Tl arasında işçilik içinde fiyatlara yaptırabilirsiniz. Kendiniz yapmak isterseniz 500 Tl  750 Tl gibi  bir rakama bu şöminleri yapabilirsiniz.

Tuğla şömine modellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu tasarımları inceleyerek evinize yapmayı düşündüğünüz modeli seçebilir ve şömineler hakkında fikir sahibi olursunuz.

Tuğla Şömine Görselleri

Rustik Şömine

Rustik Şömine

Tuğla Şömine

Tuğla Şömine

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git