Sürahi ve Bardak Takımları

Sürahi ve bardak takımları, gösterişli ve şık tasarımları, Karaca ve Paşabahçe sürahi takımları ve ürün görselleri….

Sürahi ve Bardak Setleri

İster davetiniz olsun ister kendiniz için kullanın; şık sofraların olmazsa olması gösterişli sürahi ve bardak takımlarıdır. Ne kadar güzel bir yemek takımınız olsa da sofranızın tamamlayıcı ögelerinden biridir. Çok iddialı olmayan hatta düz sayılabilecek yemek takımların la kullanıldığında bile o masayı ihtişamlı hale getirir.

Pahalı olanları olsa da üretildiği madde ve üzerine yapılan işlemelere göre bütçenize uygun olanları da bulabilirsiniz. Set halinde satılanları olsa da kendi ihtiyacınıza göre ayrı ayrı alabileceğiniz ürün gamları da mevcut. Renklileri sofralara renk katarken, üzerinde çeşitli geometrik figürler, yaldızlar hatta küçük swarovski taşlar olanlardan birini yemek takımları ile kombine oluşturabilirsiniz

Kristal ve cam olarak üretilen bu ürünleri bulaşık makinesinde az ısılı bir programda yıkayabilirsiniz. Yaldızlı ve taşlı modelleri için biraz daha dikkatli olmak lazım. Elde yıkanırsa desenler daha uzun ömürlü olur. Camı ya da kristali, çıkarabilir materyallerle süslenen bardaklar ise günlük olarak kullanılarak, ailenin bir arada bulunduğu akşam yemekleri sofralarını her gün süslemektedir.

Sürahi ve bardak takımları evlerde hem vitrinleri süsleyen eşyalar olarak süs eşyası olarak kullanılmakta olup gerektiğinde de misafir yemekleri, aile yemekleri vb çoklu misafirler su, meşrubat, ayran, meyve suyu gibi ikramları yapabilirsiniz.

Cam sürahi ve bardak setleri son yıllarda çok tercih edilmektedir. Bu ürünleri üreten bir çok firma bulunmaktadır. Karaca sürahi takımı, lav sürahi takımı, Paşabahçe karaf sürahi modelleri genç bayanların favori takımları içinde yer almaktadır.

Dekoratif Sürahi ve Bardak Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git