Stropiyer Tavan Kaplama

Tavan kaplama, stropiyer tavan kaplama modelleri, şık ve modern görünümlü tavan tasarımları ve fiyatları, görselleri….

Stropiyer Tavan Modelleri

Bir evin odaları farklı eşyalarla döşenerek yaşam alanı oluşturulmaktadır. Bugün piyasaya baktığımızda bir ürünün birden fazla çeşidinin olduğunu görebiliriz. Bu da gerek evin gerekse diğer mekânların dekorasyonu konusunda alternatiflerin bulunması anlamına gelmektedir. Örneğin bir koltuk takımı alınırken mağazalarda çeşitli modeller incelenebilmektedir. Zaman içinde bu durum duvarlar ve tavanlar içinde geçerli olmuş, bireylere muhtelif seçenekler sunulmuştur ki bunlardan bir tanesi stropiyer tavan adını taşımaktadır. Stropiyer tavan adı verilen köpük tavanlar hafif olmalarından dolayı tavana sağlam bir şekilde tutunmaktadır. Bugün asma tavanlarda tavan dekorasyonlarında tercih edilen seçenekler arasına girmiş durumdadır.

Stopiyer Tavan

Stopiyer Tavan

Stropiyer Tavan Kaplama

Estetik olarak ortama güzel bir görünüm kazandırmalarının yanı sıra fonksiyonel işlevleri ile de bilinmektedir. Tercihe göre asma tavan tasarımlarının içine spot ışıkları gömülerek ışığın odanın her alanına eşit dağılması sağlanmaktadır. Asma tavan ile birlikte tercih edilebilen ışıklandırma tasarımları farklı şekillerde yapılabilmektedir. Geçmişten bugüne dekorasyon alanında da birçok değişim yaşandı ve yepyeni ürünler bireylerin beğenisine sunuldu.

Stopiyer Tavan

Stopiyer Tavan

Dolayısıyla dekorasyonda klasik, modern, minimalist gibi farklı kategorilerde uygulanabilir hale geldi. Artık ev sahipleri diledikleri şekilde evi düzenleyerek duvar ve tavanı da dekorasyona dâhil edebiliyorlar. Tavan çeşitlerinden biride bu noktada karşımıza stropiyer tavan olarak çıkmaktadır. Günümüzde her dekorasyon tarzına uygun asma tavan seçeneklerini bulmak mümkündür. Asma tavan türleri ile birlikte tavanlarda sade, düz görünümden uzaklaşarak şık ve estetik çözümlere başvurulabilmektedir.

Stopiyer Tavan

Stopiyer Tavan

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git