Stor Perde Modelleri 2022-2023

Stor Perde Modelleri: Ev ve ofisler için özel olarak üretilmiş olan modern stor perde modelleri, 2022 yılı ve 2023 yılı stor perde tasarımları…

Stor Perde Modelleri ve Fiyatları

Stor perdeler gününüzde ev ve ofis tasarımlarında kullanışlı olması ve fonksiyonel olması nedeni ile bayanların favori perde modelleri arasında yer almaktadır. Stor perdeler evlerde ve ofislerde açılıp kapanması kolay olması aynı zamanda modern bir görünüm vermesi nedeni ile çok tercih edilmektedir.

Stor perde temizliği diğer perdelere göre daha uzun zamanda temizlik istemekte olan modellerdir.Sert görünümlü olan bu perdeler polyester üstüne Apre kaplaması sonucu elde edilmektedir. Stor perdelerin kalitesi apre kaplamasının kalitesine göre değişmektedir. Stor perdeler evlerde 6 yıla kadar yıkamadan kullanabileceğiniz modeller arasında yer almaktadır. Ofis ve iş yerlerinde bu süre biraz daha kısalmakta olup 3 yıl temizlik ve yıkama gerektirmeden kullanabilirsiniz. Stor perdelerde oluşan lokal kirler bez yardımı ile silinebilir.

Stor perde alırken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok dikkat edilmesi gereken nokta stor perdesini kalite göstergesi olan Apre kaplamasıdır. Güvenilir markaların perdelerini tercih etmekte yarar vardır.

Stor perde seçenekleri arasında bir çok seçenek bulunmaktadır. Evler için sade tasarımlar, klasik stor perdeler, desenli stor perdeler, genç odası stor perdeleri, yatak odası stor perde modelleri bulunmaktadır. Çok farklı renk seçeneği ile her yaş ve zevkten kişiye hizmet etmektedir.

Stor perde fiyatları üretici firmalar ve ürün kalitesine bağlı olarak değişmektedir. Stor perde metre kare fiyatları 20 Tl ile 200 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Stor perde kampanyalarını takip ederek aynı ürüne daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Ev ve ofis tasarımlarında en çok tercih edilen stor perdelerden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu perdeleri tercih edebilirsiniz. Ürünler hakkında, bilgi, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Stor Perde Görselleri

Dik Stor Perdeler

Dik Stor Perdeler

Stor Perde

Stor Perde

Stor Perde Tasarımları

Stor Perde Tasarımları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git