Siyah Beyaz Banyo Dolapları

Siyah beyaz renk banyo dolapları estetik ve modern tasarımları, ürün görselleri ve fiyatları, ürünler hakkında genel bilgiler, lüks tasarımlar….

 Siyah Beyaz Banyo Dolabı

Banyo dolapları evlerde son yıllarda çok tercih edilmektedir. Farklı ve şık tasarımları banyolara çok hoş ve estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Genç bayanların en çok tercih etmiş olduğu banyo dolabı renkleri arasında siyah beyaz banyo dolapları ilk sırada yer almaktadır. Banyo dekorasyonlarında özellikle 18 ile 35 yaş arası genç bayanların tercihleri arasında yer almakta olup aynı zamanda son yıllarda yeni yapılan evlerde mimarlar tarafından çok tercih edilmektedir. Siyah ve beyaz renk uyumlu olduğu kadar bir o kadarda iddialı bir renktir.

Beyaz renk ev tasarımlarında çok tercih edilmekte olan renkler arasında yer almakta olup bir çok renk ile kombin renkler arasında ilk sırada gelmektedir.  Siyah renk banyolarda çok dikkatli kullanılması gerekmektedir. Dar ve küçük banyolara ve yeterince güneş ışığı almayan banyolara dar ve basık bir görünüm kazandırabilir. Siyah ve beyaz renk uyum yakalandığı halde banyolara çok güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz.

 

Siyah beyaz banyo fayansları da banyo dekorasyonlarında son yıllarda çok tercih edilmektedir. Beyaz renk banyolara açık ferah ve temiz bir görünüm vermektedir.

Siyah beyaz banyo dolabı fiyatları 200 Tl den başlayan fiyatlardan bulabilirsiniz. Banyo dolabı renk göre fiyat değişmemekte olup ürün metre kare fiyatına göre belirlenmektedir. Banyo dolabı tercih ederken su ve nemden kabarmayan suya dayanıklı banyo dolapları tercih etmenizi öneririz. Banyonuza uygun hazır dolapları temin edebileceğiniz gibi aynı zamanda banyo ölçütlerine uygun olarak bu ürünleri özel olarak da yaptırabilirsiniz.

Siyah Beyaz Banyo Dolabı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Banyo dolabı tercih ederken dikkat edilecek şeyler arasında suya dayanıklı olması,
  • Deprem gibi doğal afetlerden dolayı yıkılmaması için duvar askısı olanı,
  • Kapaklı banyo dolapları içinde fren mekanizması olan modelleri tercih etmenizi öneririz. Fren mekanizması evlerde hem çocukların ellerinin sıkışmasını önlemekte olup aynı zamanda kapak çarpmasına bağlı olarak ürün hasar görmesini engeller.
  • Banyo dolaplarını altının kolay temizlenmesi için ayaklı banyo dolabı modellerini tercih edebilirsiniz. Temizliği kolay olacaktır. Ayaklı modeller içinde krom ayaklı olanlar paslanmaz ve uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Evlerde en çok tercih edilen bayanların en sevdiği son moda ve güzel banyo dolaplarından oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek banyonuza en uygun olanı modelli tercih edebilirsiniz. Ürünler hakkında sitemizin yorumlar kısmından sorularınız sorabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi ve görüş ve önerilerinizi bizler ve diğer okurlarımızla yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git