Siyah Banyo Dolapları

Siyah renk banyo dolapları estetik ve modern tasarımları, ürün görselleri ve fiyatları, ürünler hakkında genel bilgiler, lüks tasarımlar….

Siyah Banyo Dolabı Modelleri

Banyo dolapları evlerde son yıllarda çok tercih edilmektedir. Farklı ve şık tasarımları banyolara çok hoş ve estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Gençlerin tercih etmiş olduğu banyo dolabı renkleri arasında siyah banyo dolapları ilk sırada yer almaktadır. Banyo dekorasyonlarında özellikle 18 ile 40 yaş arası genç bayanların tercihleri arasında yer almakta olup aynı zamanda son yıllarda yeni yapılan evlerde mimarlar tarafından çok tercih edilmektedir.

Siyah renk  dar ve küçük banyolara ve yeterince güneş ışığı almayan banyolarda tek başına tercih edilmemesi gerekir. Ortama basık ve karanlık bir görünüm verecektir. Siyah renk kombin renkler bir arada kullanılmasını öneririz. Ferah ve geniş aydınlatma sorunu olmayan banyolarda siyah renk tercih edilebilir.

Siyah banyo fayansları da banyo dekorasyonlarında son yıllarda çok tercih edilmektedir. Beyaz renk ile birlikte  banyolara açık ferah ve temiz bir görünüm vermektedir. Siyah kırmızı ve beyaz ile kombin olarak kullanarak ortaya şık ve estetik bir görünüm çıkarabilirsiniz.

Siyah banyo dolabı fiyatları 100 ile 200  Tl den başlayan fiyatlardan başlamakta olup ; banyo dolabı renk göre fiyat değişmemekte olup ürün metre kare fiyatına göre belirlenmektedir. Banyo dolabı tercih ederken su ve nemden kabarmayan suya dayanıklı banyo dolapları tercih etmenizi öneririz. Banyonuza uygun hazır dolapları temin edebileceğiniz gibi aynı zamanda banyo ölçütlerine uygun olarak bu ürünleri özel olarak da yaptırabilirsiniz.

Siyah Renk Banyo Dolabı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Banyo dolabı tercih ederken dikkat edilecek şeyler arasında suya dayanıklı olması,
  • Deprem gibi doğal afetlerden dolayı yıkılmaması için duvar askısı olanı,
  • Kapaklı banyo dolapları içinde fren mekanizması olan modelleri tercih etmenizi öneririz. Fren mekanizması evlerde hem çocukların ellerinin sıkışmasını önlemekte olup aynı zamanda kapak çarpmasına bağlı olarak ürün hasar görmesini engeller.
  • Banyo dolaplarını altının kolay temizlenmesi için ayaklı banyo dolabı modellerini tercih edebilirsiniz. Temizliği kolay olacaktır. Ayaklı modeller içinde krom ayaklı olanlar paslanmaz ve uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Modern ve şık tasarım banyo dolaplarından oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek evinize en uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git