Sıra Dışı Banyo Dolapları

Sıra dışı banyo dolapları estetik ve şık tasarımları, ürün görselleri ve fiyatları, ürünler hakkında genel bilgiler, lüks tasarımlar….

Sıra Dışı Banyo Dolabı Modelleri

Banyo dolapları evlerde son yıllarda çok tercih edilmekte olup kullanıldıkları evlere  şık ve estetik ve hoş bir görünüm kazandırmaktadır. Gençlerin tercih etmiş olduğu banyo dolapları arasında sıra dışı banyo dolapları ilk sırada gelmektedir. Sıra dışı tasarım banyo dolapları 20 ile 40 yaş arası genç bayanların tercihleri arasında yer alır. Aynı zamanda son yıllarda inşaat firmaları bu tasarımlara önem vermiş ve yeni yapmış oldukları evlerde bu tasarımlara yer vermiştir.

Sıra dışı banyo dolapları banyolara çok ve estetik bir görünüm yanı sıra dağınık ve kötü görünümlerini engellemekte olup, banyo ihtiyacınız olan havlu, kıyafet vb tüm ürünleri bir arada koyabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Yaşam alanlarımızda bize kolaylık sağlamaktadır. Modern ve sıra dışı tasarımlar banyolara çok güzel ve lüks bir görünüm verecektir. Lüks görünümlü banyonuz herkes tarafından çok beğenilecektir.

Sıra dışı dolabı fiyatları 500 Tl den başlayan fiyatlardan başlamakta olup; ürün metre kare fiyatına ve işçilik ederine göre belirlenmektedir. Modern tasarım ürünleri ebatları banyonuza uygun olarak direk olarak alabilir, ebatlar uygun değilse özel üretim yaptırabilirsiniz. Özel üretim tasarımlar banyolar eskisinden daha güzel olacaktır.

 Sıra Dışı Banyo Dolabı Alırken Dikkat Edilecek Noktalar

  • Banyo dolabı tercih ederken dikkat edilecek şeyler arasında suya dayanıklı olması önemlidir.
  • Deprem gibi doğal afetlerden dolayı yıkılmaması için duvar askısı olaması can güvenliği için önemlidir.
  • Kapaklı banyo dolapları içinde fren mekanizması olan modelleri tercih etmenizi öneririz. Fren mekanizması evlerde hem çocukların ellerinin sıkışmasını önlemekte olup aynı zamanda kapak çarpmasına bağlı olarak ürün hasar görmez ve uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.
  • Banyo dolaplarını altının kolay temizlenmesi için ayaklı banyo dolabı modellerini tercih edebilirsiniz. Temizliği kolay olacaktır. Ayaklı modeller içinde krom ayaklı banyo dolapları  tercih ederek uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Sıra dışı banyo dolaplarından oluşan bir foto galerisi hazırladık, sizlerde birbirinden güzel bu tasarımları incelerken çok sevecek ve belkide evinize yaptırmaya karar vereceksiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git