Seramik Banyo Modelleri

Seramik banyo dekorasyonu, seramik banyo modelleri, banyolarda şık ve estetik görünüm elde etmek için seramik banyo dekorasyonlarında dikkat edilmesi gereken püf noktaları….

Seramik Banyo Modelleri

Banyo dekore ederken en çok dikkat ettiğimiz faktörler banyoda tercih ettiğimiz kaplama türü ve bu kaplamanın rengidir. Daha çok banyolarda kullanılan ve tercih edilen seramik kaplamadır. Seramik banyo tasarımı yaparken genellikle banyo içerisinde tercih edilecek mobilyalar ile uyumuna bakılır. Banyoda kullanılacak seramik seçiminde banyonun büyüklüğüne de dikkat etmek gerekir. Büyük ve geniş olan banyolarda tercih edilecek seramiğin boyutuyla, dar ve küçük olan banyolarda tercih edilecek olan seramik boyutu farklılık gösterecektir. Seçilen seramiğin banyoda yansıtmak istediğiniz tarzla da uyum sağlaması gerekir. Seramiklerin desenli olması da çok fazla tercih edilen bir uygulama değildir. Desenli seramikleri tek duvarda kullanmak banyoya farklı bir hava katabilir.

Luks-Seramik-Banyolar

Banyo içerisinde tercih edilen renkler banyonuzun ferah ve geniş görünmesine yardımcı olduğu gibi içerisinin kasvetli ve oldukça küçük görünmesine de sebep olabilir. Bu yüzden genellikle banyolarda daha açık ve canlı renklere gerek duyulur. Seramik banyo dekorasyonu yaparken en çok beyaz renk göze çarpar. Beyazın dışında daha çok pastel tonlara sahip pembe, yavruağzı, su yeşili, mavi gibi daha farklı bir hava katan tonlarda kullanılmaktadır. Bu tonlara uygun olarak da seçilen duşa kabin, klozet, ve aynalar banyonun tamamlanmasına yardımcı olur. Kullanımına verilen önem gibi artık dekorasyonuna da önem verilen banyolarımız eskiye oranla daha ferah ve daha modern görüntülerle evlerimizi süslemektedir.

Banyo dekorasyonunda size daha iyi fikir vermesi amacı ile hazırlamış olduğumuz foto galerisini inceleyerek banyo dekorasyon ve tasarımları hakkında görsel olarak fikir sahibi olabilirsiniz. Tüm galeriyi inceleyerek genç bayanların en çok tercih etmiş olduğu banyo tasarımları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olacağınıza eminim…

Seramik Banyo Modelleri ve Seramik Banyo Dekorasyonu Foto Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git