Sedef Baskılı Duvar Boyası

Sedefli duvar boyası evlerinde ve iş yerlerinde farklı ve modern bir görünüm kazandırmak isteyenlerin tercihleri arasında yer almaktadır…

Sedef Baskı Modelleri

Evlerinde ve ofislerde farklı ve modern gösterişli bir tasarım oluşturmak isteyen genç bayanların tercihleri arasında yer almaktadır. Evlerde ve iş yerlerinde sedefli boya renkleri üzerine çok hoş ve güzel bir görünüm vermekte, mekanlara ayrı bir hava katmaktadır.

Sedefli boyalar klasik tasarım boyalardan sıkılan ve boyalar üzerine motif, desen, çiçek baskısı vb bir çok farklı modeli bulunmaktadır. Bu boyaları evin her odasında tercih edebilirsiniz. Bu tarz boya işlemlerinde evinizin güneş ışığı alıp almadığı çok önemlidir. Karanlık ve yeteri kadar güneş ışığı almayan evlerde açık renk boya ve açık renklerin yine açık tonları ile mekanları daha geniş ve ferah bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Evinize boya seçerken seçmiş olduğunuz boyanın rengini eşyalarınız ile uyum halinde olması halinde ortaya şık ve estetik bir görünüm çıkacaktır. Evlerinde boya kullanmak istemeyenler Sedef Baskılı Duvar Kağıtları tercih edebilirler. Sedefli duvar kağıtları salonlar, yatak odaları, misafir odaları başta olmak üzere evde her odada tercih edebilirsiniz.

Ev tasarımlarında en çok kullanılan Sedef Baskı Modellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek evinize en uygun olan renk ve modeller hakkında ayrıntılı fikir  sahibi olabilirsiniz. Foto galerisini sonuna kadar incelemenizde yarar var.

Sitemizin yorumlar kısmından görüş, öneri ve fikirlerinizi bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

       SEDEFLİ DUVAR BOYASI MODELLERİ FOTO GALERİSİ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git