Şampanya Rengi Boya

Şampanya Rengi Duvar Boyası iç mekan duvar boyası olarak açık renklerden ve tonlardan hoşlanan genç bayanların tercihleri arasında yer almaktadır…

Şampanya Rengi Duvar Boyası

Ev tasarım ve dekorasyonlarında modası geçmeyen ve evlerde her odada gönül rahatlığı tercih edebileceğiniz renkler arasında yer almaktadır. Evlerde 18 ile 35 yaş arası genç bayanların tercihleri arasında ilk sırada yer almakta olup evlerinde modern ve sıra dışı bir görünüm elde etmek mümkün.

Salon ve oturma odası, misafir odalarında kullanılmakta olan salon takımları ve koltuk takımları ile uyumlu bir renktir. Evleri yeteri kadar güneş ışığı almayan ve ferah bir görünüm elde etmek için bu rengin açık tonları ile güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Beyaz ve krem rengi koltuk takımları ve salon takımları ile kombin bir dekorasyon ortaya çıkacaktır.

Şampanya rengi plastik boyaları tercih edebilirsiniz. Plastik boyalar siline bilmektedir. Yılda bir yada iki kere silerseniz ilk gün ki gibi güzel görünecektir. Boya ile uğraşmak istemeyenler bu renk duvar kağıtlarını tercih edebilirler. Duvar kağıtları kaliteli ve silinmeye bağlı olarak yıpranmayacak olanları tercih etmelisiniz.

Şampanya rengi tonları bulunmakta olup, boyanın hangi tonu evinizde kullandığınız eşyalar ile uyumlu olan tonlarını tercih edebilirsiniz. Bu renk ile boyanmış olan evlerden oluşan bir galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek bu renk odalarda görünümü hakkında ayrıntılı bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git