Salon Duvar Renkleri Modelleri

Salon Duvar Renkleri ile modern ve estetik görünümlü salonlara sahip olabilirsiniz. Salonlarda moda olan renkler nelerdir ? En çok tercih edilen salon boyaları….

Salon Dekorasyonda Renk Seçimi

Salon dekorasyonları evlerde bayanların renk seçimi noktasında kararsız kaldıkları yerler arasında yer almaktadır. Şık ve modern görünümlü salonlara sahip olmak için duvar dekorasyonu çok önemlidir. Duvarlar da uygun renk seçimi önemli olmakla beraber aynı zamanda salonda kullanılmakta olan salon takımları ve koltuk takımları ile uyumlu bir renk seçerek kombin bir dekorasyon ile estetik görünümlü salonlara sahip olabilirsiniz.

Her yıl salonlarda moda renkler olmakta ve modası geçmeyen renklerde bulunmaktadır. Salonlarda moda renkler yerine her dönem modası geçmeyen ve 20 ile 35 yaş arası bayanların en çok tercih etmiş olduğu renklere yer verebilirsiniz.

Salonlarda Moda Renkler

Duvar dekorasyonunda genelde açık renklere yer vermelisiniz. Açık renkler salonları daha büyük göstermekte olup aynı zamanda bir çok mobilya ile uyumlu olacaktır. Duvarlarda genelde tek renk tercih etmenizi öneririz. İki renk salon boylarında zıt renkler yerine aynı rengin açık ve koyu tonları ile kombinasyon yapabilirsiniz. Dar olan duvarlarda koyu tonlar geniş olan duvarlarda açık tonlara yer verin.

En Çok Tercih Edilen Salon Renkleri

Salonlarda en çok tercih edilen renkler arasında açık ton ve açık renklerin çok tercih etmelisiniz. Salon açık renklerin nasıl göründüğü ile ilgili olarak aşağıdaki linklerden salon boya renkleri hakkında ayrıntılı olarak bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz. Bu renkler en çok tercih edilen renkler arasında ilk sırada yer almaktadır.

Lületaşı Rengi Salon Boyası

Çakıl Taşı Rengi Salon Boyası

Kumbeji Rengi Salon Boyası

Alaçatı Rengi Salon Boyası

Kese Kağıdı Rengi Salon Boyası

Kum Taşı Rengi Salon Boyası

Moda Olacak Salon Duvar Renkleri 

Moda olacak olan duvar renkleri arasında buz beyazı ve buz mavisi rengi 2020 ve 2021  yıllarında moda olacak ve çok konuşulacak olan renkler arasında ilk sırada yer alacağını düşünüyoruz. Genç ve yeni evlenen bayanların bu renklere bu yıl çok yer vermesi ve herkes tarafından çok beğenilmesi ile trend yukarı yönlü devam edecektir diye düşünüyoruz.

Tarza Göre Duvar Renk Seçimi 

Ev dekorasyonlarına da duvar rengi seçimi tarza göre yapılmakta olup, genç bayanlar daha canlı ve yeni moda renklere yer verirken, ileri yaş bayanlar daha klasik ve alışıla gelmiş renklere yer vermektedir. Son yıllarda salonlarda duvar boyaları yerine şık ve estetik görünümlü duvar kağıtları tercih edilmektedir.

Size daha iyi fikir vermesi için salonlarda en çok tercih edilen duvar renklerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek salonunuza en uygun olan renk seçebilirsiniz. Salon renkleri hakkında bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git