Salon Dekorasyonu Renk Uyumu

admin

Updated on:

Salon Dekorasyonu Renk Uyumu-8

Salon dekorasyonunda birbirinden farklı renkleri bir arada kullanarak modern ve şık salon dekorasyonları ortaya çıkarabilirsiniz…

Salon Dekorasyonunda Renk Uyumu

Salonlarda kullanmış olduğunuz mobilya ve aksesuarlarda renk uyumuna çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Salon dekorasyonunda farklı renkleri bir arada kullanarak çok hoş ve modern ev dekorasyonları oluşturabilirsiniz. Salonlarda farklılık oluşturmak istiyorsanız farklı ve uyumlu renkleri kullanarak çok güzel salonlar oluşturabilirsiniz.

Salonlarda koltuk takımları, yer halıları, perdeler, avizeler, sehpalar, yemek masaları, sandalyelerin uyumu çok önemlidir. Salon dekorasyonunda açık renkleri bir arada kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda koyu ve açık renklerden oluşan bir renklerden oluşan çok hoş tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Salon dekorasyonunda bir çok rengin bir arada kullanıldığı çok hoş tasarımlardan oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu tasarımları inceleyerek evinizde bu renkleri kullanarak estetik ve şık dekorasyonlara imza atabilirsiniz.

Salon Dekorasyonu Renk Uyumu
Salon Dekorasyonu Renk Uyumu

Beyaz ana renk olarak tercih edilmiştir. Açık yeşil ve sarı renk yastıklar ile şık ve modern bir görünüm elde edilmiştir. Açık tonlar bir arada kullanılarak insana huzur veren ve bahar renkleri ile dolu bir oturma odası yada misafir odası tasarımı oluşturabilirsiniz.

Salon Dekorasyonu Renk Uyumu-2
Salon Dekorasyonu Renk Uyumu-2

Beyaz renk köşe koltuk takımları farklı renk yastıklar kullanılarak hoş bir görünüm elde edilmiştir. Zeminde beyaz halı tercih edilmiş ve buna kombine renk olarak siyah sehpa tercih edilmiştir. Duvar rengi olarak da turkuaz renk tercih edilmiştir.

Salon Dekorasyonu Renk Uyumu-3
Salon Dekorasyonu Renk Uyumu-3

Turkuaz koltuk renkleri ile duvar rengi aynı yapılarak modern ve estetik bir görünüm elde edilmiştir.

Salon Dekorasyonu Renk Uyumu-4
Salon Dekorasyonu Renk Uyumu-4

Bir çok farklı renk bir arada kullanarak salon dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Renklerin yakın renk yada zıt renk olması önemlidir. Renk kombinasyonunu bu şekilde ayarlamalısınız.

Salon Dekorasyonu Renk Uyumu-5
Salon Dekorasyonu Renk Uyumu-5

Siyah, beyaz ve kırmızı renkler bir arada kullanılarak oluşturulmuş olan modern görünümlü bir salon dekorasyonu. Sizde bu renkleri bir arada kullanarak salonunuza benzer bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Salon Dekorasyonu Renk Uyumu-6
Salon Dekorasyonu Renk Uyumu-6

Açık ve koyu kahve tonlar bir arada kullanılarak dekore edilmiş bir salon dekorasyonu.

Salon Dekorasyonu Renk Uyumu-7
Salon Dekorasyonu Renk Uyumu-7

Açık mavi renk ile beyaz kombinasyonundan oluşan muhteşem görünümlü salon dekorasyonu elde edilmiştir. Kullanılan halı da da aynı renkler tercih edilmiştir.

Salon Dekorasyonu Renk Uyumu-8
Salon Dekorasyonu Renk Uyumu-8

2016 yılında moda olan salon dekorasyonları arasında yer almaktadır. Modern görünümlü bir salona sahip olmak için bu renkleri bir arada kullanabilirsiniz.

Yorum yapın