Salon Boya Renkleri 2021

Salon boya renkleri, salonları geniş ve güzel gösteren boya renkleri, salonları geniş gösteren boya renkleri ve isimleri, salon boyaları hakkında….

Salon Boya Renkleri İsimleri

Salonlar evlerde en çok kullanılan ve çok vakit geçirilen yerler arasında yer almakta olup, salonların çok güzel ve hoş görünümlü olmasını istediğimiz odalar arasında ilk sırada gelmektedir. Salon renkleri içinde çok farklı renkler kullanılmakta olup genelde salonlar da bu renklerin açık tonları daha çok tercih edilmektedir.

Evlerde salonlarda tek renk boya tercih edenler olduğu kadar çift renk boyalarda tercih edilmektedir. Çift renk boyalı salonlar evlere ayrı bir şıklık ve güzellik katmaktadır. Salonlarda dar olan duvarlarda koyu tonlar geniş ve büyük olan duvarlarda ise açık tonları tercih etmenizi öneririz.

Salonlar evlerin en büyük duvarlarına sahip olan alanlar olduğu için bu alanlarda boya seçimi önemlidir. Salonlarda klasik olarak beyaz ve krem rengi boyalara çok yer verilmektedir. Salonlarda seçilecek olan boya rengi parke ve evlerde kullanılan eşyalar ile uyumlu olması çok önemlidir. Uyumlu olması halinde ortaya şık ve estetik bir görünüm kazandırmaktadır.

Dar ve küçük olan salonlarda açık renk boya tercih etmenizi öneririz. Evlerde salonlarınız büyük ve geniş ise boya seçimi noktasında özgür davranabilirsiniz. Dar ve yeteri kadar güneş ışığı almayan evlerde açık renk ve açık tonlara yer vermelisiniz. Böyle ferah ve aydınlık bir görünüm elde edebilirsiniz. Koyu ve mat tonlar bu alanları daha basık ve kasvetli bir hal kazandıracaktır.

Evlerde 18 ile 34 yaş arası genç bayanların en çok tercih etmiş olduğu boya renklerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu renkleri inceleyerek evinize en uygun olan boya rengine karar verebilirsiniz.

Salon Duvar Renkleri Foto Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git