Retro Ahşap Ev Dekorasyon Ürünleri

Retro Ahşap Aksesuar Ev Dekorasyon Ürünleri

Ahşap ev dekorasyonlarını seven kişiler için Retro Ahşap Aksesuar Ev Dekorasyon Ürünleri sizler için üretilmiştir.

Retro Ahşap Aksesuar Ürünleri

Eskitme ahşap sevenler için muhteşem bir dekorasyon örneğidir. Son derece modern duran, aynı zamanda doğal bir şıklık ekleyen retro ahşap dekorasyon ürünleri sayesinde evinizde modern bir görünüm sağlayacaksınız. Beyaz duvarlar,  mükemmel ahşap mobilya parçalarıyla birleşince daha da büyüleyici olmaktadır.

Retro Saksı

Retro Saksı

Modern Retro Ev Eşyaları

Yatak odanızda, oturma odanızda bu tarz dokunuşlarla evinizde tarz yaratmak hiç de fena durmuyor. Belki de evinizin havası tamamen değişecek, evinize eski bir ortam katabileceksiniz. Beyaz renkle birleşmiş olan ahşap dekorasyona sahip olarak evinizi muhteşem bir şekle çevirebilirsiniz.

Retro Salon Dekorasyonu

Retro Salon Dekorasyonu

Ahşap dekorasyonun olmazsa olmazlarından, ahşap dekoratif ürünler arasında çok fazla alternatif vardır. Alternatiflerden seçim yaparak mekanınızı daha şık ve daha alımlı hale getirebilir, evinizde farklı bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Ahşap dekoratif aksesuarlarda kullanılan ahşap malzemeler, genellikle retro tarzda kullanılmışlardır. Retro tarz denilen şey aslında hem modern çizgileri içerisinde barındıran hem de aynı zamanda eskiyi çağrıştırıp daha farklı bir hava sunmaktadır. Retro ahşap aksesuarlar özellikle son yıllarda daha çok popüler olmuştur.

Retro Yatak Odası Dekorasyonu

Retro Yatak Odası Dekorasyonu

Ev Dekorasyon Örnekleri

Salonlarda kullanılan retro ahşap sehpalar, retro ev dekorasyon ürünleri en başında yer almaktadır. Doğal ağaç görünümlü sehpalar yuvarlak hatlara ya da kare ya da dikdörtgen köşeli sehpa modellerine sahip olsa da kare modeller tercih edilmemektedir. Ağaç görünümlü sehpa modelleri, ahşap renkteki mobilyaların olduğu salonlara çok daha fazla yakışmaktadır.

Retro Orta Sehpa

Retro orta sehpalar da çok tercih edilmektedir. Geniş ve farklı boyutlarda tercih edilen değişik formlardaki şamdan modelleri evlerde ahşap aksesuar olarak tercih edilebilir, uyumlu bir görüntü oluşturarak çok şık görünüm elde edilebilmektedir.

Retro Sehpa

Retro Sehpa

Renkli ve eskitme efekti verilmiş olan aksesuarlar da retro tarza dahil olan ve çok şık alternatifler sunan parçalar arasında yer almaktadır. Ahşap mobilyalara uyum sağlayan bu aksesuar ürünleri evinize modernlik ve şıklık katmaktadır. Dekoratif ürünler elde etmek için ise, bu retro ürünlerinde kendiniz de değişiklik yapabilirsiniz.

Retro Ev Dekorasyon Örnekleri ve Fikirleri Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git