Renkli Banyo Fayansları

Renkli banyo fayans modelleri, farklı ve şık tasarımlar, banyo fayansları ve renkleri, banyolara en uygun fayans çeşitleri ve ürün görselleri…
Banyo Fayans Modelleri

Ferahlığa ve hijyenik olmasına dikkat edilen yerlerin başında gelen yerlerden biriside banyolardır. Banyolarda son zamanlarda tercih edilen renkler daha çok açık tonlardır. Banyo dekorasyonunda açık renklerin ve pastel tonlara sahip mobilyaların yer alması daha modern görüntülerin ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır. Renkli banyo faynasları  da dekorasyonda oldukça büyük önem taşımaktadır. Farklı duvar kâğıtları ile bu renkli taşların oluşturacağı oldukça değişik bir ambiyansa sahip olacak banyolarınız monotonluktan çıkarak şıklığı ve zarafetiyle görenleri etkileyecek bir görünüme sahip olacaktır. Son zamanlarda çok fazla kişinin banyosunda renkli taşları kullanarak dekorasyonunu tamamlıyor olması seçeceğiniz uygulamayla oldukça trend olan bir dekorasyonu banyonuza yansıtacağınızı kanıtlar nitelikte olacaktır.

Banyo Fayansları

Banyoda tercih edeceğiniz renkli taşları banyonun genişliğine ve darlığına göre seçebileceğiniz gibi farklı bir hava katmak istiyorsanız birbirine oldukça zıt olan renkleri de bir arada kullanarak tamamlayabilirsiniz. Tek renk olarak da kullanabileceğiniz renkli banyo taşları üzerinde kullanacağınız aksesuarlar ve mobilyalarla da banyoda uyumu sağlamak mümkündür. Bu taşları kullanarak dekore edeceğiniz banyolar artık standardın da dışına çıkarak yeni tasarımlarla bireyleri buluşturmaktadır. Ayrıca kullanmak istenilen taşların renkleri de kişinin isteklerini ve beklentilerini karşılayacak özellikte olmalıdır. Nem ve buhar izine karşı daha kullanışlı olan renk ile sadelikten uzak oldukça gösterişli olmasını istediğiniz banyo renklerinde tercihleriniz birbirinden farklılık göstereceği için bireyin istekleri burada devreye girecektir.

Banyo fayansları içinde bir çok model ve tasarımı Koçtaş Banyo Fayansları bölümünü inceleyerek yada üretim yapmakta olan firmaların internet siteleri üzerinden yada e-ticaret siteleri üzerinden online olarak sipariş vererek satın alabilirsiniz.

Fayans renkleri içinde bir çok model ve farklı tasarımlar bulunmaktadır. Fayans fiyatları metre kare olarak satılmakta olup 20 Tl ile 75 Tl arasında değişen fiyat aralıklarında şık ve modern tasarım fayansları tercih edebilirsiniz.

Banyolarda en çok kullanılan ve aynı zamanda estetik ve modern görünüm veren fayans modelleri içinden bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu tasarımları inceleyerek evinize en uygun tasarım ve modelleri tercih edebilirsiniz.

Renkli Banyo Fayans Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git