Renkli Banyo Dekorasyonu

Renkli banyo dekorasyon fikirleri, renkli banyo tasarımları,  koyu ve açık renk banyo dekorasyonları ile sıra dışı banyolara sahip olabilirsiniz….

Renkli  Banyo Modelleri

Banyonuz evinizin her köşesinden görülebilir ve aynı zamanda küçük ise dekorasyonu için karar verirken zorlanmanız normaldir. Beyaz ve krem tonlardaki banyolar çok güzel ve hijyenik gözükse de bazen de cafcaflı renkler son derece ilgi çekici olabilir. Evinizin genel dekorasyon renklerine bağlı kalmanız her taraftan gözükebilen stüdyo banyonuzu, bir oda gibi algılanması sağlanabilinir. Tavan ve zeminde kullanılan aynı renk sayesinde bembeyaz fayanslardan ve vitrifiyeden oluşan banyonuzu çok masraf yapmadan dekore etmenin bir yoludur. Tek bir rengin tonlarından faydalanmak kaydıyla aşağıdan yukarıya doğru duvara degrade görünüm kazandırmak suretiyle çarpıcı bir banyoya sahip olabilirsiniz.

Renkli Banyo Modelleri

Renkli Banyo Modelleri

Aynı renk ve büyüklükte hem duvar hem zemin seramiği uygulamak ise son derece şık hava katacaktır.  Kapıdan girişte ilk görülen duvarda ya da küvet veya duş teknesinin duvarına yaptırılacak beğendiğiniz büyükçe bir figür ya da üç boyutlu bir resim ise banyonuzu tamamen değiştirecektir. Özellikle 3 boyutlu resimlerin yere ve duvara uygulanabilenlerin birçoğunda deniz teması ağır bastığından banyoya değil de tatile gittiğinizi zannettirebilir. Banyolar da genelde zıt renkler kullanılarak şık ve estetik görünümler elde edildiği gibi aynı zamanda aynı rengin koyu yada açık tonları tercih edilerek estetik bir görünüm sağlanmaktadır. Yerler koyu renk tercih edildiğinde yan duvarlarda açık renk fayanlar yada mermerler tercih edilebilir yada bunun tam tersi olabilir. Banyolar da açık renk fayanslar tercih edildiğinde banyo dolapları koyu renk tercih edilerek renk kombini yakalayabilirsiniz.

Renkli Banyo Fikirleri

Renkli Banyo Fikirleri

Renkli Banyo Dekorasyon Önerileri

Hilton lavabonun istediğiniz renkte yaptırmak ve önüne buna uygun büyük banyo paspası koymak ise banyonuzu renklendirmenin diğer bir yoludur. Sıklıkla dekorasyonda kullanılan renkleri değiştirenlerdenseniz yarıya kadar beyaz fayans kaplattığınız duvarların üst kısımlarını istediğiniz renge boyayarak banyonuzun dekorasyonunuzla uyum içinde olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca banyoda kullanıma uygun renkli duvar kağıtları ise son derece pratik bir şekilde uygulanabilinir. Banyo duvar kağıdı tercih ederken ıslak zemine dayanıklı olanları tercih edilmesi gerekiyor aynı zamanda bu ürünler bilindik ve kaliteli ürün üreten firmaların ürünlerini tercih etmelisiniz.

Banyolarda Renk Kombini

Banyolarda Renk Kombini

Koyu Renk Banyo Dekorasyonu

Banyolar evlerde küçük alanlar olduğu için genelde açık renk banyo tasarımları banyolar da daha öne çıkmaktadır. Fakat büyük bir banyoya sahipseniz ve banyonuz yeteri kadar ışık alıyorsa koyu renkleri tercih ederek sıra dışı bir banyo tasarımı oluşturabilirsiniz.

Koyu Renk Banyo Dekorasyonu

Koyu Renk Banyo Dekorasyonu

Renkli Banyo Dekorasyonu Görselleri ve Bilgiler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git