Müstakil Ev Dış Cephe Boya Renkleri

Müstakil tek katlı evlerin boyaları nasıl olmalı, müstakil ev dış cephe boya renkleri ve foto galerisi…..

Evlerde iç cephe ve dış cephe olarak iki farklı boya kullanılmakta olup, dış cephe boyalar evleri ve binaları dış etkenlerden korumaktadır. İç cephe boyalar ise evlerin görünümü ve estetiği açısından çok önemlidir. Binalarda dış cephe rengi olarak bir çok renk seçeneği bulunmaktadır. Bu renklerden önemli olan evinizi dış etkenlerden koruması ve dayanıklı olarak uzun yıllar boyunca kullanabilmeniz çok önemlidir. Bu yüzden merdiven altı firmaların boyaları yerine bilindik firmaların dış cephe boyalarını tercih etmenizi öneririz.

Dış cephe boya fiyatları firmadan firmaya değişmekte olup bütçenize uygun olanları tercih edebilirsiniz. Dış cephe boya kampanyalarını takip edebilirsiniz. Firmalar yılın belirli dönemlerinde indirim yapmaktadır. Sizlerde bu indirimleri yakından takip ederek aynı boya daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda boya vb ürünleri büyük yapı marketleri üzerinden kredi kartına 12 aya varan taksit imkanları ile de satın almanız mümkün.

En çok tercih edilen dış cephe boyaları ise genelde koyu tonlar tercih edilmektedir. Koyu tonlar kir ve tozu açık renklere göre daha az belli etmektedir. Aynı zamanda koyu tonlar yine yıpranma belirtilerini açık renklere göre daha az belli etmektedir. Ülkemizde en çok tercih edilen dış cephe boya renklerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek evinize uygun olan renklere karar verebilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git