Mor Banyo Dolabı Modelleri

Mor renk banyo dolapları estetik ve modern tasarımları, ürün görselleri ve fiyatları, ürünler hakkında genel bilgiler, lüks tasarımlar….

 Mor Banyo Dolabı Modelleri

Banyo dolapları evlerde son yıllarda çok tercih edilmektedir. Farklı ve şık tasarımları banyolara çok hoş ve estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Genç bayanların en çok tercih etmiş olduğu banyo dolabı renkleri arasında mor banyo dolapları ilk sırada yer almaktadır. Banyo tasarım ve dekorasyonlarında farklı ve sıra dışı bir görünüm elde etmek isteyenler tarafından tercih edilen iddialı bir renktir.

Beyaz renk ev tasarımlarında çok tercih edilmekte olan renkler arasında yer almakta olup mor renk ile kombin renkler arasında ilk sırada gelmektedir. Mor renk genelde tek başına kullanılmaz ve en çok beyaz renk ile birlikte kullanıldığını göreceksiniz.  Mor beyaz banyo dekorasyonu sizlerde çok seveceksiniz.

Mor renk banyo tasarımı olan evlerde banyo fayanslarının beyaz renk tercih edildiğini göreceksiniz.

Mor banyo dolabı fiyatları 150 ile 200  Tl den başlayan fiyatlardan bulabilirsiniz. Banyo dolabı renk göre fiyat değişmemekte olup ürün metre kare fiyatına göre belirlenmektedir.

 

Banyo dolabı tercih ederken su ve nemden kabarmayan suya dayanıklı mor banyo dolapları tercih etmenizi öneririz. Banyonuza uygun hazır dolapları temin edebileceğiniz gibi aynı zamanda banyo ölçütlerine uygun olarak bu ürünleri özel olarak da yaptırabilirsiniz.

Mor Renk Banyo Dolabı Alırken Bunlara Dikkat Edin 

  • Banyo dolabı tercih ederken dikkat edilecek şeyler arasında suya dayanıklı olması,
  • Deprem gibi doğal afetlerden dolayı yıkılmaması için duvar askısı olanı,
  • Kapaklı mor banyo dolapları içinde fren mekanizması olan modelleri tercih etmenizi öneririz. Fren mekanizması evlerde hem çocukların ellerinin sıkışmasını önlemekte olup aynı zamanda kapak çarpmasına bağlı olarak ürün hasar görmesini engeller.
  • Banyo dolaplarını altının kolay temizlenmesi için ayaklı mor banyo dolabı modellerini tercih edebilirsiniz. Temizliği kolay olacaktır. Ayaklı modeller içinde krom ayaklı olanlar paslanmaz ve uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Evlerde en çok tercih edilen bayanların en sevdiği son moda ve güzel  banyo dolaplarından oluşan bir foto galerisi hazırladık. Ürünleri inceleyerek evinize en uygun olanı bulmanıza yardımcı olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git