Mor Banyo Dekorasyonları

Mor banyo fikirleri, mor renk banyo paspasları ve banyo dolapları, mor banyo setleri ile dekore edilmiş banyo dekorasyonları ve tasarımları….

Mor Banyo  Dekorasyonu

Mor renk son yıllarda banyo dekorasyonlarında genç bayanların en çok sevdiği banyo renkleri arasında ilk sırada gelmekte olup banyolara çok hoş ve estetik bir görünüm sunmaktadır. Banyolara açık ve ferah bir görünüm elde etmek isteyen 18 ile 35 yaş arası genç bayanların en çok tercih etmiş olduğu renkler arasında ilk sırada gelmektedir.

Mor renkli banyo fayansları içinde mor çiçek desenli banyo fayansları banyolara çok hoş ve güzel bir görünüm kazandırmakta ve aynı zamanda bu banyolar çevrenizdeki herkes tarafından çok beğenilecektir.

Mor renk banyolarda tek başına kullanıldığı gibi mor renk ile kombin renkler içinde olan beyaz renk ile birlikte çok tercih edilmektedir. Mor beyaz banyo dolapları banyolarda çok tercih edilen banyo dolapları arasında ilk sırada gelmektedir.

Mor banyo setleri bayanların sevdiği tasarımlar arasında yer almakta olup mor çiçek desenli banyo paspasları banyolarda tercih edebilirsiniz.

Mor renk dar ve küçük banyolarda tek başına tercih ederseniz çok hoş bir görünüm vermeyebilir. Bunun yerine mor renk açık tonları yada beyaz renk ile kombin oluşturarak kullanmanızı tavsiye ederiz.

Mor banyo fikirleri ve mor banyo önerilerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek banyolar için fikir sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git